sözlükte 30 yaşını geçtiği halde hala evlenmeyen hainlerin kimler olduğudur. utanın be yaa !
(bkz: evde kalmışlar terör örgütü)
32 yaşındayım evlenmek isteyen kızlar yeşillendirsin devlet tüm mal varlığıma el koymadan.
kayyumluk hainlerdir.
sözlük hain kızlarla doluymuş meğer.
aile kurumunu dinamitleyen, batı özentisi şımarıklardır. reis bunlara çok kızıyo.
Goruyor ve, 40 yas diyorum.
karı vardı biz mi evlenmedik. ev var araba var yaş 30, bir tane eli ayağı düzgün hatun çıkıp evlenelim demedi.
ossbir yasaklanır diyolla.
çare ;

(bkz: 31 çekilen kişiye telif ücreti ödemek)
32 yaşındayım evlenmedim evlenmiycem ev alıp yerleşiym diyorum.
hayatınızı yaşayın gençler, evlilik mevlilik boş işler.
idris usta'nın deyimiyle "hazır yiyici pezevenkler" dir.
ayıplayanların aralarında para toplayarak düğünlerini yapması gereken yazarlardır. köy kahvelerindeki emmiler gibisiniz lan aynı. ancak malum şahıs gibi "evlenin yaeaeaea 3 er tanede çocuk yapın mihihi" demeyi bilirsiniz. elinizi cebinize atmak yok ama hiç..
" mel mel'e para gerek üç- beş neyse verek " diyen yazarlardır.
Her şey nasip işi.istersiniz olmaz.istemezsiniz önünüze gelir.Belki önünüze gelir kısmet fark etmezsiniz.Belki de evlenmezsiniz.Ama gerçekten karşınızdaki insanın karakteri ve ailesi önemli.Allahtan hayırlısını dilemek lazım.Allah herkesin kalbine ve niyetlerine göre versin.
Bi bu yüzden hain olmamıştık zaten, iyi oldu
Bu zavallı kulları içine düştükleri ihanetten kurtarmak için ikişer, üçer almak lazım. imkani olan alsın ya. Sevabı büyük. Hanım kızıyor ben alamam.
sözlük içi evliliklerle bu hallerinden kurtulabilecek yazarlardır.
al sana vergi, al sana faiz, al sana hizmet.