bugün

allah'tan belasını mı istemektedir? işinde az da olsa bir garanti sahibiyse, yani işsiz kalma durumu ciddi oranda değilse, e daha ne olsundur. idoldür.
(bkz: başlık araklamak) yanlış olmasın ekşi araklamış.

http://www.eksisozluk.com...as%c4%b1+kedisi+olan+adam
bir de ve en önemlisi mutluysa şükretmesi gereken erkektir.
baska hedefleri de vardir. doymaz insanoglu, sukretmez.
kimine göre şanslı kimine göre sıkıcı ve sıradan hayatı olan erkektir.
gayette normaldir. anormal olması için arabası olmaması lazım. anlayanlar şöyle gelsin...
(bkz: şanslı piç)
Kendi seçimlerini yaşıyordur.
eşini, çocuğunu seviyor, evinde de huzurluysa şanslı erkektir. aksi aktirde birşey ifade etmez.
(bkz: standart insan)
sikko bir hayat süren monoton insandır.
bunları 29 yaşında yapan erkekten daha geç kalmıştır.
ailesi tarafından mutlaka bir desteği vardır denilecek kişidir. yani el insaf ben daha harç kredisi borcumu zor ödüyorum.
dünya evine girmesini ve çocuğu olmasını bir kenara çıkarırsak eğer muhteşem üçlü olan ev, iş ve arabayı tamamlayarak voltranı kurmuştur.
evli, mutlu ,çocuklu erkektir. Evinde huzur, eşinde ve çocuklarında mutluluk buluyorsa tam bir aile babasıdır.
(bkz: bok)
evinin konumu ve arabasının marka modeline orantılı eşinide görmek istediğim olmak istediğim erkektir aynı zamanda. arabam 1973 model mustang, sevdiceğim falan çoluk çocuk ne güzel olur beyav. ev dolapderede bile olsa olur anasını satıyım.
Allah kendine ve ailesine sağlıklı huzurlu uzun ömürler versindir.
32 yaşında evi işi arabası çocuğu ve eski de olsa (olmaz olsun) bir ese sahip olan erkek elimizde mevcuttur.
ted mosby hayalidir.
evim olsaydı buyrun benim diyebilirdim kısmet.
elindekilerin değerini bilmelidir.
aldatmaya meyilli erkektir.
bir süre sonra daha fazlasını isteyecek olup bunun için çalışacak erkektir.
şükretmesi gereken kişi ve herkesin olmasını ümit ettiği durum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar