serbest vuruş kullanacak fenerbahçe, tehlikeli bir yerden.

edit:GoL carlos attı.*
1-0 olan mac.
r. carlos'un frikik golü ile fenerbahçe'nin 1-0 öne geçtiği karşılaşma.
roberto carlos'un frikikten attığı golle 1-0 olan maç.

edit:adamın üstüne nasıl atladılar öyle,carlos sakatlık geçirdi.
carlos sakatlanarak oyundan çıktı.
roberto carlos'un attığı frikik golünden sonra sakatlandığı maç.
carlos sevinirken sakatlık geçirmiş, illa bi yamukluk yapıcaksınız.
roberto carlos'un frikikte hayvan gibi asilmasi nedeniyle sakatlik gecirdigi mactir. yavas olum biraz *
az önce honved'in abraham'la gol kaçırdığı maçtır.

edit: 2-0 oldu. gol guiza. gökhan'ın ortasıyla kafayla attı.
gokhan gonul' un alda at dedigi ortayi iyi bitiren okcunun goluyle 2-0 olan mac.
guiza'nın archer skillerini geliştirdiğini gösteren maç.
sporx anlatımındaki bir cümle, yarım yarım yarmıştır.*
--spoiler--
fenerbahçe honved yarı sahasında çok rahat pas çeviriyor. adeta dans ediyor.
--spoiler--
*
elinde sağlam i olup da vermeyenin götüne d smart spor paketi girsin dediğim karşılaşma. dikdörtgen, kocaman bi şey ona göre.
guiza'in ikinci fenerbahçe'in üçüncü golu bulduğu karşılaşma .

bu gidişle fark olur hatta tecavüz olur .

edit: Kazim sırıtmaya başladı bence daum mehmet topuz'u salmalı sahaya .
Fenerbahçe'nin 3. golü bulduğu karşılaşma.
emre'nin caldigi topu okcuya hediye ettigi, okcunun aldigi topu kale yuvarlamasiyla 3-0 olan mac.
40. dakikada guiza'nın golüyle 3-0 olmuş maç.
gecen sezon taraftarin ozlemini cektigi ve nadir gordugu ne varsa an itibariyle bu macta gordukleri mactir, carlos'un frikik golu, guiza'nin iki gol birden atmasi, emre'nin top kapmasi vs. ama alex fener'e bu sene yeter mi derseniz onu bilemiyciim.
fenerbahçe'nin 5'ten aşağı atmayacağı maç. yavrum, milan, manchester gelse ne yazar.. ama
ne yazık ki elimizde honved kaldı.
honved'in götüm götüm göte geldiği maç. adamlar zaten zayıf bi takımdı, biraz da baskıyı yiyince iyice afalladılar mala bağladılar, defanstan çıkamıyorlar.

fakat fenerbahçenin bu maçtaki performansına bakıp aldanmamak lazım.
güiza nın bile 2 attığı maç. Honved hakında fikir sahibi olabilesiniz diye söyledim.

edit: 3. yü de atmış honved in lüleburgazlevasızmspor olmasından şüpheliyim.
emre belözoğlu ve daniel guiza'nın hayatının topunu oynadığı maç. şu takıma 7'den aşağı atarlarsa çıkmasınlar o staddan, öyle demeli. fenerbahçe'nin muhteşem zaferlerine bir yenisini daha eklemesi olasıdır;
(bkz: fenerbahçe nin muhteşem honved zaferi)*
(ara: fener* muhte* zafe*)

iyi iyi ülke puanı falan, andre dos santos kardeşimizin de klasına yakışır goller bekliyorum...
an itibarıyla macar kanalı elö'den izlediğim maç. şu anda pembe tayyör giyinmiş ve uzun kahverengi saçlı bir kadın spiker kel bir erkekle maçları yorumluyorlar. ayrıca şampiyonlar ligi 3. ön elemede debrecen'in estonya'nın levadia takımını deplasmanda 1-0 yendiği maçın golünü de gördüm.
az önce benjamin'in tehlikeli şutunu volkan'ın kornere çeldiği maç.
son 3-5 dakikadır fenerbahçe'nin oyun disiplininden koptuğu karşılaşma.