bugün

herif kendi kendini mi sikiyor belli değil.
ormanda tehlikesiz tehlikesiz takılmışlar işte ne var.

(bkz: yatakta yapılması tehlikeli şeyler)
Yorumları coşturan gıybeti patlatan bir olaydır. Misal;

görsel
Her yerde yapılan şeydir. Hergün dağ yolunda araba içinde sallanan çiftleri görüyoruz(hepsi türbanlı) şimdi şakirtin biri çıkar laik gençlerin ahlaksızlığı tarzı birşey söyler diye önlemimi aliym dedim.
Ak gençlik etkinliklerinde gorulmus gençtir.
bilknettin kızları her zaman on numara olmak zorunda mı ?!
yani olayın bilkent üniversitesinde olduğu gayet açık. oradaki çalı çırpılar sadece bilkent kampüsünde yetişen endemik türler.
Evi olmayan ergenlerin bile çatır çatır sikiştiği gerçeği ortaya çıkmıştır. Bi siz kaldınız amk.
kiyametiniz yaklastiginda insanlar sokaklarda alenen zina/halvet/cima ederler.
o gun o insanlara bari duvarin arkasinda yapin diyen kisi ebu bekir siddik mahiyetindedir.

resulallah muhammed mustafa.
Nerde edepsizlik ahlaksizlik var savunuyorlar arkadas. insanin Hayvandan farki olmasi gerek e ne farki var sunlari ulu orta yapanlarin ve savunanlarin hayvandan?

Dunyanin neresine gidersen git rezalet olarak gorulecek eylem.

kiz arkadasiyla el ele tutusamayan zihniyet gelmis burda ulu orta yapilan kepazeligi savunuyor. Beyinsizler.
ağacı delmeye çalışan bir ağaçkakan misali...
Ulan sırf eğitime senede 30 milyar harcayan adamlarsınız. Arabanın içine falan götüreydin. Evine götüreydin. Ne öyle tavşan gibi çalıların arasında aq.
Baştan sona rezillik. Kamuya açık alanda seks yapılmaz kardeşim. Öpüşürsün koklaşırsın eyvallah ama cinsel birleşmenin yeri orası değil.
Videoya alan ayrı bir psikolojik vaka. Sevişen gençlerden daha beter.

(bkz: alkolün zararları)
Az önce bilkentli arkadaşlardan aldığım habere göre çalıların arasında cima edenler türk değil çinliymiş.
devrimci bir eylemdir.
link yalan olmuştur. *
dişinin kan verir gibi yattigi seks videosudur.
serviste bile yanındaki kızı vakumlamaya çalışan tipleri görmek mümkündü. çim alanda kimse yokmuş gibi yiyişen çiftler de olağandı ama şenlik diye boku çıkmış demek ki. zaten dün göbeğini açan şenliğe gelmişti. videoyu izlemedim lakin arkadaşların anlattığı kadarıyla malumun ilanı olmuş. belki bundan sonra en azından bara cafeye falan giderler de öşeklerden bir farkları kalır.
tavşan gibi lan çocuk.

anlmadıgım şey bunların üstleride giyinik gibi.
Olm ya bilkentliyim normal bunlar. Hadi pipinizle oynayın siz. Video var bende, fakir piçin teki mayfest çimin orda pompalıyormuş gibi görünüyor.
Anlamadığım şey diğer fakir piç android telefonuyla kalitesiz kalitesiz kaydetmiş.
alın lan link

http://www.puiv.com/i/ITYF9HDX

buda youtube linki
https://www.youtube.com/watch?v=kfalAGbsXyM
ulan kücükken bilknette gidenlerin belline vurup,sırtını yumruklularlardı şimdi anladım aq.
ortada bir tecavüz vakası olsa kimsenin umurunda olmaz ama sevişince ülke namusu elden gider.
adam toprak anaya tecavüz ediyor beyler. nasıl rezalet bu.
Boyle modernligin aq kusura bakmayin. Bu nedir lan? Ben sizin mahreminizi gormek zorunda miyim? Siz rahatsiz olmuyor olabilirsiniz ama ben oluyorum abi. Kediler bile araba diplerine siniyo la sunepeler.
https://twitter.com/zitoh...status/726779935482765312