bugün

Real Madrid'in 4-1 kazanacağı, uzatmaların 118.dakikasında Ronaldo'nun golü ile Real'in finale çıkacağı maç.
Real Madrid'in hakem yardımıyla 3-0 kazanacağını hissettiğim maç.
5-1 real madrid'in galibiyetiyle sonlanacak olan maç. yazdım buraya, kaçırdım ben olmasın sonra.
futbolseverler için harika olacak maç. çılgın bir gece bizleri bekliyor.
madrid'in turu geçmesini sağlayacak olan maç.
balotelli'nin ortaya sevgilisini koyduğu maç. olası bi orgy durumu söz konusu.
allah ın izniyle borussia nın yeneceği yenemese de real i eleyeceği maç olacaktır.
real madrid'in 3-2 kazanıp taraftarına gururlu bir akşam yaşatacağı karşılaşmadır. asaletin bize yeter bla bla bla.
norveçli hakem yönetmezse dortmund un çakacağı maç.
http://galeri.uludagsozlu...-dortmund-ma%C3%A7%C4%B1/ an itibariyle dortmund taraftarları.
+7 ye yüklü girdiğim maçtır.umarım öyle olur.
böbreğimi satıp üst oynadığım maç. bizim kemal abinin gazına geldim. kaybedersen paran iade dedi.

çok gollü geçecek maç. öyle böyle değil. bi noktadan sonra gol olmıcak diceksin ama olacak.

edit: kemal abi telefonu açmıyor. lan?
real madrid'in acayip bir baskı uyguladığı maç.
6+ gol bitecek olan mac.

Edit: madrid macin basinda kacirmasaydi hala arkasindaydim bu fikrimin.
real madrid'in ilk 8 dakikada 4 korner kullandığı maç.
tempolu başlamış karşılaşmadır. tempo düşmesi ev sahibinin pek işine gelmeyeceği için, maç böyle devam edecek gibi.
Handikapli 1 gayet ideal.
3-1 biteceğini düşündüğüm maç. saldır real, tur atlarsanız varsın iddaa yatsın. hiç üzülmem valla.
real madrid kaçırdığı pozisyonları çok arayacak.
maçı anlatan herifin real madrid li olduğunu bağıra bağıra anlatmaktadır. sana ne amk mesut kaçırdıysa?
çok hızlı başlamış maçtır. 4 net gol pozisyonu kaçırmıştır real madrid. dortmund oyunu yavaşlatmazsa 5 yiyecektir.
mesutun yüzde yüz golü kacırdıgı maç. atamayana atarlar kocum.
real madrid'in şu dakikaya kadar 4 tane yüzde yüzlük gol pozisyonunu boşa harcadığı karşılaşma.

devre arasında duş alın la hepiniz. forvet hattı size diyorum.
spiker ramos ne düşündü acaba demiştir.
üst biter.