bugün

Bir son dakika haberidir.

Bence bu hiç hoş bir durum değil.

Umarım yakın zamanda sokaklarda sakallı polisler görmeyiz. Zira, Seküler Ülke imajımız büyük ölçüde zedelenir.

Biri bu serbestliğin polisler için geçerli olmadığını söylesin.

Not: emniyet ve ordu personelini, hakimleri ve savcıları kapsamıyormuş.
Ahah bizim hastanede sakalına boncuk takan vardı be ne yasağı.
Regl izni de gelsin.

Sakal olsa ne olur olmasa ne olur ama regl izni fizyolojik bir ihtiyaçtır.
çok sevindirici bir gelişmedir. sakal görünce panik atak geçiren kemalistler, sakin olun. devlet memurları da insandır ve isterlerse sakal bırakabilmeliler. hani özgürlük falan ya ondan. islamcılar siz de boşuna sevinmeyin, sizlik bir durum yok.

ayrıca polis ve asker gibi mesleklerin kılık kıyafet yönetmelikleri ayrı olarak düzenlendiği için bu meslekler için bir serbestlik söz konusu değildir.
çok şükür yakında entari giyip suriyeli ümmet kardeşlerimiz gibi tarihi caminin çeşmesine işeyebiliriz. az kaldı.
yıl olmuş 2022 sakal serbest değil miymiş? ben serbest sanıyordum yav.
vatandaşı, jlet ve elektrik tületimi ile ,berber parasından tasarruf ettici bir teşvik kararıdır.
her yerde sakallı erkekler var zaten.
ayrıca bıyık, sakal, saç bunlar bakımsız, pis olmadığı müddetçe sorun yok.
türbanı ya da mini eteği yasaklamaktan farksız olur bu durum.
devlet kurumu tarafsızlığını yitirir diyen arkadaş devlet zaten şu an tarafsız mı sizce?
bunun bahanesiyle umarım memurlara zorunlu sakal bırakma ve t*libanlaşma getirilmez.
lakin bence devlet kurumunda ış*d sakallı, k*münist bıyıklı, ülk*cü bıyıklı, b*dem bıyıklı, h*tler bıyıklı birisi görsem çok ta hoşnut olmam.
Kirli sakalı yıllardır bırakan tanıdıklarım var. Bugüne kadar ben de neredeyse hiç sinek kaydı tıraş olmadım. Fakat bu serbestliğin sınırının çizilmesi lazım. Saç konusunda zaten karşıydım, sakalın da sınırının çizilmesi gerekiyor.

Şimdi kızanlar olacak dediklerime. Devlet işi ciddi bir iştir. Devlet işini üstünde kazak altında pantolon uzun saç sakalla yaparsan bunun bir ciddiyeti bir resmiyeti kalmaz. Büyük firmalar böyle yapıp verim alıyor evet ama onlar, devletlerin çalıştırdığından kat be kat daha az insan çalıştırıyorlar.