bugün

dünya süt günü gibi gereksiz günlerden biridir.

bırakın bu işleri gelin enternasyonalist olun.
Mhp'nin bir ara milliyetçilik günü olarak değiştirdiği gündür. Kesinlikle öyle bir şey yoktur. 3 mayıs nihal atsız ye arkadaşlarının nazizim ile suçlamasının ardından türkiyedeki gençlerin yaptığı ilk büyük çaplı yürüyüşün günüdür. Tüm dünyada türkçülük günü olarak kutlanmaktadır. Lütfen bilinçsizce ve araştırma yapmadan yorum yapmayalım.
'' ırkçılık-Turancılık davasının gerekçelerinden biri olarak gösterilen Hüseyin Nihal Atsız - Sabahattin Ali davasının, 3 Mayıs 1944 tarihli duruşmasından sonra yaşanan "Ankara Nümayışı"'nı anmak amacıyla, ilk defa 3 Mayıs 1945 tarihinde Tophane Askerî hapishanesinde Nihal Atsız, Zeki Velidi Togan, Nejdet Sançar ve Reha Oğuz Türkkan başta olmak üzere 10 mahkûm tarafından kutlanmıştır. Daha sonraki senelerde de devam eden toplantılar Türkçülük Günü (Bayramı) adını almıştır. ''
dünya insanlığı adına utanç vesilesi olarak anılan bir bayramdır. türkçülük günü ne lan? ırktan bahseden beyinciği ben algılayamıyorum, ölene kadar da algılayamayacağım.

edit: beyincikler iş başında!
bilinip kutlanılması gereken gündür.
türkçüler değil türkçülük günüdür. baki olan türkçüler değildir türkçülüktür. türk milletinin günüdür.
Otağımda kımız içip at eti yiyerek kutlayacağım gün.
3 mayıs'da türkcu turancilar derneginin ankara'da kutlayacagi gündür, orada olacagim. bursa'dan gelmek isteyenler ulaşabilir.
ilk olarak 3 mayıs 1945'te nihal atsız ve arkadaşları tarafından cezaevinde kutlanmış olan türkçülük günüdür.
türkçü: türk satan ve bundan kar sağlayan kişi ve kurumlara verilen genel ad.
utanmadan bir de gün mü kutluyormuş bu tüccarlar?
Kanımızın çoştuğu ve Türklüğün şanlandığı bir gün. zamanı gelince bütün Türkler çin seddinde buluşacağız...
3 Mayıs'ta güneş farklı doğar ALTAYLARDAN...
Bozkurt gibidir güneş, Tulpar gibi süzülür göklerden, Ülgen'den selam getirir Turan'ın evlatlarına...
3 Mayıs'ta güneş kutlu ışığıyla ısıtır Asenaları, Oğuzları, Bozkurtları.
Ve Ural Dağları'nın görkemli Kıpçaklarını, Tanrı Dağ'ın Kırgız evlatlarını...
3 Mayıs'ta başka aydınlanır SAKARYA, Tuna ve Hazar. Emir verir Kayra Han Başbuğlarına...
3 Mayıs'ta şaha kalkar Ahaltekeler. Kan terler su içerler Vistül'de, Tuna'da.
Soyumuz Asil, Soyumuz kadim ne mutlu bize.
Oğuz'u, Kıpçak'ı, Macar'ı, Kazak'ı.
Hepsi Tomris'in evlatları, Attila torunları.
NE MUTLU TÜRKÜM DiYENE.
3 MAYIS TÜRKÇÜLÜK BAYRAMIMIZ KUT'LU OLSUN.
türkün günü. bizim günümüz.

Atsız'a Türkeş'e Sançar'a Tevetoğlu'na Sofuoğlu'na hepsine selam olsun.

44 Davasının sanıklarının hepsi göçtü gitti ama fikirleri ebediyyen yaşayacak.

--spoiler--
Yürü yiğit yürü bugün senin günündür,
Bugün düğün günün, senin bayram günündür,
3 Mayıs Türkçünün düğün günüdür
--spoiler--
Yaşa sen türk ırkı!

görsel
şüphesiz ki kainattaki tek kutsal ırk olan türklerin günüdür. tüm türk kardeşlerimin bu şerefli günü kutlu olsun.
(bkz: türkçülük gününde tükürükleri silmek)
Dört mayıs dünya şanlı iki kulaklılar bayramından önceki gün. o ne lan öyle bayram mı var demeyin var tabi yarram iki kulağım var hakkım bu benim gurur duyuyorum kendimle.
idrak ettiğimiz gündür. gürcüler ve müridleri bilmez.kutlu olsun.

editoryal;efenim buradaki ''gürcü'' lafzı tamamen ironik amaçlı olup hiçbir şekilde aşağılama içermez.anlayan ne demek istediğimizi anlamıştır. anlamayanın da buralarda işi yoktur.
yakıp yandıracağız türkçülük ateşini.
ve ırkçılık sevdası alnımızdaki yazı.

ben demedim ama güzel kafiye.
ismet paşanın ulu türkçüleri cezalandırdığı ve bu günü beyinlere kazıttığı gündür.
orta asya ya kadar konvoy halinde gidilmelidir. ordan da çin seddinde kardeşlerimizle buluşacağız. ulan ne komik adamlarsınız.
Kımızımı içtim otağımda bekliyorum.
Ne mutlu Türküm diyene.
''zoruna gidenleri görünce daha da inatla kutlanması gereken kutlu gündür. he bir de arada cahiller var kandili falan insanların ayarladığını sanan; onlar da ayrıca mal efendim'' türevi yorumlara sebep kutlu gündür.
her geçen gün daha da anlam kazanan gündür.

sosyal medyadan görüldüğü üzere türkiye'nin yanısıra azerbaycan, güney azerbaycan, kazakistan, kırgızistan, rusya, doğu türkistan gibi pek çok ülkede kutlanılmaya başlanmıştır.

bütün türkçü- turancı andalarımın 3 mayıs bayramını kutlarım.