bugün

eşine ancak ülkemizde rastlanan ilginç bir o kadar da üzücü bir olaydır. aydın'ın karacasu ilçesinde, düğün sonrası eşiyle birlikte evine gitmek üzere yola çıkan damatın, hayatının şokunu yaşamasıdır. yolda rahatsızlanan gelinin 5 aylık hamile olduğunu öğrenen damat boşanma ve tazminat davası açmıştır.

http://www.haberturk.com/...-esi-5-aylik-hamile-cikti
haklı bir davadır. o adam başkasının bebeğine bakmak zorunda değil ve aşırı yüksek ihtimalle yalanlarla donatılmış bir evlilik olmuş. kızın yalanları, ailesinin yalanları vs.

hoş olmayan durum. "kızlık" önemsenecek bir zar olmasa da elin çocuğuna bakmak zorunda değilim.
mantıklı olanı yapmıştır.
yalan üzerine bir ilişki olmaz.
adam sağlam para alır.
gelindeki özgüvene hayran kaldım.
hamileliğin ilk evresinde başkasıyla evlenip, senden diye kandırana artık şaşırmaz olduk ama 5 aylık hamilelik ile bu ne cesarettir hayret doğrusu. Adam kim bilir nasıl sevdi, güvendi ve ne hayaller kurdu evlenirken. Yazıktır ya. Aklıma diğer bir hikayeyi getirdi. Bir kaç yıl önce sosyeteden bir çift telli duvaklı düğün yapıyor. Kadın hamile kalıyor ve beklenen güne yakın eşiyle doğum için amerikaya gidiyor. Doğumu kamera kaydına alan eş hayatının şokunu yaşıyor. Çocuk siyahi, daha doğrusu melez. Tabi adam doğru türkiyeye dönüp, tek celsede boşanıyor. Kadın bekarlığa veda partisinde siyahi bir dansçı ile birlike olmuş, lakin bunu hatırlaması bir kaç gününü alıyor. Hayır anlamıyorum düğün dernekleri bu kadar batılaştırmak niye. Evet batının güzel örnekleri var, ama türk örf ve adetlerine bu kadar aykırı davranmak nedir. Evliliğe veda partisinde erkek dansçılar, fuhuştan başka birşey değil benim gözümde. Üstelik çocuğu istemeyip orada bırakıyor. Çocuğun babası çocuğu sahipleniyor. Tabi alkolün, hatta uyuşturucunun etkisinde her haltı yerken iyi hoş, sorumluluk almaya gelince kaç. Nasıl bir dünyada yaşıyoruz dedirten hadiselerden bir tanesidir. Onca ana baba evlat sahibi olamazken, böyle aşağılık insanlar bir anlık zevk uğruna facialara yol açıyorlar. Bu kandırılan erkeklerin, sahip çıkılmayan bebeklerin vebali çok büyük. Vicdan ne kadar önemli bir karakter özelliği heleki şu çağda.
(bkz: nitelikli dolandırıcılık)
helal olsun vallahi..

böyle bir sevgilim olsun karun kadar zengin olurum..

sikmesi için beni bırakmasını sağlar, önüne sikilecek koca bir dünyayı sunardım..

kullanmasını bilicen aga..
boşanma davasını normal karşılıyorum adam haklı, ama tazminat davası komik olmuş biraz.
açık konuşmak gerekirse ülke adına sevindirici gelişmedir. haberin sonunda bıçakladı, öldürdü kesti yerine; medenice boşanma davası ve tazminat davası açtı, kelimelerini duymak gerçekten öenmli. amına koduğumun orospusu da göt satıp öder o tazminatı. sen kimsin lan.

sevindirici bir haberdir.
Geçmişte cinsel ilişkiye girmiş korunmamıştır.hamile kalınca da bebeğe kıyamamış,evleneceği erkeğe durumu izah etmemiş ve erkeği fena kazıklamıştır.
Abla meryem ana değilse damat tarafında kandırılma ve gelin tarafında ile sıkıntı büyük.
Abla meryem ana değilse damat tarafında kandırılma ve gelin tarafında ile sıkıntı büyük. Ayrıca bu durumu "Laik kadınların bekarete önem vermediği" yönünde yorumlayan AT KAFASI 7-8 yaşında çocuklara tecavüz eden imamları nasıl açıklarsın?
farkedilmese belki de kendi çocuğu diye yutturacaktı adama. ne midesiz insanlar var ya.
akla mantığa sığmayan hareketler. nasıl midesizliktir bu arkadaş.
Abla meryem ana değilse damat tarafında kandırılma ve gelin tarafında ile sıkıntı büyük. Ayrıca bu durumu "Laik kadınların bekarete önem vermediği" yönünde yorumlayan AT KAFASI 7-8 yaşında çocuklara tecavüz eden imamları nasıl açıklarsın?