bugün

Yas tutmak için mantıklı bir sebep arayan sözlük yazarlarıdır.
benimdir , tez adım listeye alına.
beni yaz, sonuna kadar Varım bende.

teröriste yas olmaz.
Yaz yaz beni de yaz.
Sözde şehitlere üzülmüş fakat ölen 86 cana üzülmemiş yazarlardır. Manyak mısınız siz ya? Orada ölenler dağdan inmedi amk. içimizden insanlardı, her ne kadar siz öyle görsenizde bir partiyi savunmak için toplaşılmamıştı.
dombili protest yazar yine her zaman ki gibi durumundan vazife çıkarmış ve Şovenizmini itina ile yapmıştır.

arkadaşlar bu adam akp'li ve zamanında kral Faysal için yas tutanlardan yarın kardesi ölse ona yas tutar çünkü uzun adam öyle istiyor.
Hayır kimin kuyruğuna takıldınız onu bilin bari

ayrıca ister tutun isterseniz tutmayın banane.
zorlayan yok
Bizim Canlarımıza üzülmeyi bırak yıllardır zevkle öldüren itlerin kendi canlarını oy için yakmasına yas tutmayan yazarlardır sayısı burda görüldüğünden çoktur.
aralarına eklenmek istediğim yazarlardır. yaz beni '' hewal''. *
Türkiye Cumhuriyetinin tüm aklı başında vatandaşlarıdır. Yaz yaz bitmeyecek listedir.
Benide yaz kardeşim yas tutacaksam şehitlerime tutarım.
Ölüme sevinmem ama yas da tutmam.
Tutanın da kalıbını sikiyim.
sevgili arkadaşlarım: ölenlerin aileleri dışında kimse yas mas tutmayacaktır zaten. en fazla 2 hafta sonra bu menfur olayı da kimse hatırlayamayacaktır. sadece satır aralarında, çeşitli metaforların başında ya da sonunda... reisi seven, ahmet hocayı da sayan bir kardeşiniz olarak şunu söyleyeyim ölenler hdp li olabilir ölenler sivildi. yüksek ihtimal çoğu eline silah almayan insanlardı.

bu sebepten kendinizi fazla yormayınız. 3 gün yas ilan edilmesinin de duygu ötesi bir tarafı var; belki size acı gelecek ama bu tavrın sebebi sayı. evet sayı. yani, diyarbakır'da dün hamile eşinin ve 3 yaşındaki kız çocuğunun yanında pkk tarafından katledilen ankara nüfusuna kayıtlı salih eroğlu için yas ilan edilmedi. sebebi de o bir kişiydi ve vazife uğrunda şehit oldu. bu kadar.
beni de yaz listeye. el alemin piç'i bana ne lan? ben ölmedikten sonra gerisi puff ...
Birileri çıkıp sırf "Barış" kelimesini sömürerek alttan alta 37 Bin insanımızı katletmiş ve hala katletmekte olan örgüte dolaylı ve direkt olarak destek veriyor diye, "BArış" adı altında teröristlere yapılan operasyonları engellemek için teröristi aklamaya çalışırken kendileri de bir terör eyleminde öldü diye yas tutacak değilim!

Son 3 ayda 140 Üzeri şehit verdik, onlarca sivil vatandaşımız katledildi, 80 milyon insan hepimizin huzuru iyice kaçtı, ülke zaten AKPKK sayesinde iyice bataktayken, bunlar bir de üstüne tuz biber ekip iyice batar hale getirdi!

Üstelik aynı kitle, eşinin yanında alış veriş yaparken arkasından kafasına sıkılarak katledilen asker, askere bombalı tuzak döşerken askerin uyanması sonucu bombayı erken patlatıp 12 yaşında çocuğu param parça eden, sivil insanların evine roket atıp 3 kişilik aileyi katleden, askeri üsse roket atarken duvarı yıkıp 9 yaşında çocuğu katleden, daha 2-3 hafta önce doktoru arabasını durdurmadı diye katleden, Hasta almaya gelen ambulansı tarayıp ambulans şoförünü katleden, ambulansları, hastaneleri, kan toplama araçlarını yakan, yollara 2-3 ton patlayıcı döşeyip güvenlik güçlerini şehit ederken bir yandan sivil vatandaşı da katledip, yolları kapayan ve bu nedenle hastaneye gidemeyen hasta vatandaşları dahi almayan gelen askeri helikopterlere roket atacak kadar şerefsiz
25 yılda 147 ilkokul öğretmeni, binlerce doktor, işçi vb. kamu çalışanı, 2000 üzeri çocuk toplamda 38 Bin insanımızı katletmiş örgütü aklamaya çalışıyorsa, bu 38 Bin katledilen insanımızdan dolayı, bahsi geçen patlamada ölenlerin mezarlarına işesek dahi kimsenin çıkıp bir şey söylemeye hakkı yoktur!

Haliyle listenin en başına yazılmaktan memnuniyet duyarım!

Madem terör can yakıyor! O zaman teröriste destek olmayacaksın, demagoji yaparak teröristi aklamaya çalışmayacaksın! eğer yaparsan o kullandığın terör tıpkı katledilen 38 Bin insan, bunların yakınları ve 80 milyonluk halkı gibi,seninde canını çok yakar!

Barış, Demokrasi sloganları ile insan katlederek bunun demokratik hak olduğunu iddia edenler şimdi kendileri de gene terör nedeniyle katledilince ağlamaya başladılar!!!

Şimdi 30 yıldır bu ülke insanının nasıl bir acı yaşadığını anlamış oldular!!! Terörün her türlüsünün nasıl bir bela olduğunu anladılar. insanın canını nasıl yaktığını anladılar! Nasıl onursuz, şerefsiz adice bir şey olduğunu anladılar!

Umarım biraz empati yapabilirler!!!

O terörist iyi, bu terörist kötü diye bir şey olmaz! terörün her türlüsü kötüdür! Terörün bir çeşidine destek olursan illa gelip seni de yakacak diğer bir çeşidi mutlaka olur!

Birine destek veriyorsan, başka terör hatta bizzat desteklediğin terör canını yakıyor diye ağlamayacaksın!

son 90 Günde 130 üzeri şehit, 10 civarı katledilen sivil vatandaş var! Ama bu barış diyenlerin hiç biri bu şehitlere dair en ufak bir vicdan göstermediği gibi üstüne bir de yapmadıkları hakareti bırakmadılar! Şehitleri katledenleri hümanist barışçı, fırıncı yamakları ilan ettiler!

Sonuç; Aynı terör gelip senin de canını yaktı!!!
Beni de ekle zerre umrumda degil teror sevicileri .
benide yaz lütfen.
Birçok şehit oluyor onlar için de yas tutulmalı ve milyonların karşısına çıkıp bu olaylar karşısında üzülüyoruz demeleri o kadar yapmacık ki hatta tiksindirici bile. Ülke umrunda olmadıkları halde ülkenin teslim edildiği bu insanlar neden kaybettiğimizin göstergesi. Bugün ortada barış diye gezenler arkadan gelip silah çekenlerdir ki çoğu kimse farkında değil. O yüzden gerek yok yasa.
teröriste üzülecek kadar şeref yoksunu değiliz tabiki.
Yas tutmayacağım. Biz susarız atalarımızda susmuş. Biz sizi dinleriz atalarımızda dinlemiş. Siz sabrımızı sınayın bizim daha sabrımız var siz merak etmeyin. Ama bu millet elbet susmayı kesecek. Karşılık vermiyoruz diye meydan boş zannediyorsunuz ama elbet bizimde sabrımız taşacak. Karşılık vermiyorsak nedeni mısır suriye gibi olmayalım diye. Nasıl osmanlı devletinin yıkılma sürecinde ülkemize sahip çıkmışsak elbet yine çıkacağız. Daha fazla sabrımızı zorlamaya devam edin.
Yazsanıza beni oğlum. *
Benide ekle onların arasına.
isteyen yas tutar, isteyen tutmaz ama sivil insanların ölmesine sevinenleri anlamıyorum...her kesimden insanların toplumu kutuplaştırmaktan uzak davranmaları gerekmekte. Tabi en başta siyasilerin...
tutacagim tek şey, soğuk biram. maçımi seyredip yatsıyı kilip yatarım.

ekle başkanım.

ehe.
ekle beni canım.
pazartesi işe gittiğimde de 1 kişi görmeyeceğim yas tutan.
yas vereceksen polisimiz, askerimiz için vereceksin. canlı bombaya alkış tutan pkk lı köpekler için değil.
milliyetçi takılan mhp bile üzülüyor-muş gibi yapıyor oğlum derdiniz ney lan sizin? adam gibi biri çıksın da iyi oldu desin.
Disk genel başkanının kızı arkadaşım. O da oradaydı. Senden benden daha türk, daha çağdaş..

Sen kim köpeksin ki insanları böyle sınıflandırıyorsun, alt tarafı yazacağın her şeyi nik altına yazıp, yaş ortalaması 15 olan bi sitede selebriti olma peşinde koşan bi kompleksli adamsın.

Kimse takdir etmedi mi seni, kimse aferin demedi, başını okşamadı mı..

Denmesine neden olan yazarlardır.
güncel Önemli Başlıklar