bugün

90 dakika boyunca kapanayim, Fenere karşı bana bir puan yeter mantığıyla oynayan takımlara yeniliyoruz, kim ne derse desin bu başarıdır aq.
aa kırmızı kart alper potuk. şerefsiz bülent yıldırım. hakemler beşiktaş'ı kolluyor. yeter ya nasıl olur? hahaha
Bir daha hakemler fenerbahçeyi kolluyo diyen olursa annesini en güzel duygularımla anarım.
Beşiktaşın ağlamasının meyvesini aldığı maç. Bir daha fener hakemlerce kollanıyo demesin kimse. Aykut sen de çık küfür et cezası yok nasılsa
1-0 gerideyken forvet çıkartıp kanat oyuncusu almak yapılacak son iştir. madem forvet çıkartıyorsun al oyuna palabıyık'ı versin iki penaltı öne geç. bu aykut hocayla gerçekten olacak gibi değil.
hahaha zaten feneri hakem tuttuğu zaman kolluyorlar bu maçta akhisar tuttuysa demek ki.

zaten şampiyonluk yarışında favori bjk ve gs sizi hakemlere para vermediğiniz sürece kim taksın.

palabıyık ilk 12 de yok ya ondandır bu skor.

edit:aykut dikkat çekmemek için bu maç hakem kiralamamış hadi yine iyisiniz haftayada hakem tutmaz zaten kendini Galatasaray derbisine saklıyor sanırım.
Palabıyık ne zaman girecek ? Golu geçersiz sayacak ? Her hafta olmuyo mu ki?
Akhisar zaten hep feneri yeniyo taaa gekas tan beri.
beter ol amına kodumun feneri.
Ne hakemler korkuyor, ne federasyon, ne de rakipler tedbir aliyor.. top oynamayan, saldirmayan, sesini cikarmayan, paso dayak yiyen bi Fener.
şampiyonluk yolunda nispeten daha zorlu bir rakibimiz olarak gözüken akhisar belediyespor'un galibiyetiyle sonuçlanan maç.

not: fernando reges.
bu ülkede ne kadar dangalak varsa gösteren maç.
(bkz: uludağ sözlük yazarları)
yenilince hakem size yardım etmedi, yenince hakemle aldınız yuaa salaklıklarını her maç sonrasında yapmaktan bıkmadınız mı?
bu ülkede 2 büyük takım vardır ve büyük oldukları için diğerleri genelde hep ağlar. Evet yanlış duymadınız beşiktaş büyük takım değil (bkz: varoş).

edit: Galatasaray taraftarıyım.
fener'in kaybetmesi hakem yüzünden. yani 70 dakika akhisar'a karşı tek pozisyon dahi üretilemeyen berbat futbol değil yani. güzel dünya valla. futbol namına hiçbirşey oynama ama her düştüğünde bir el uzansın seni potaya soksun. üstelik bu senaryo her maç devam etsin istiyorsun. valla iyi
Ahhahahaahahahahahahaha!
Şike yapsana şike yapsana aziz yıldıvım şike yapsana!
fenerin 11 kisiyle de 9 kisiyle de ayni oyunu oynadigi karsilasma iste asil sorunda burada zaten.
bu neyin eksisi anlamadim siz su oyundan memnunsaniz zaten diyecek bir sey yok.
akhisar'ın fenerbahçe'ye döşediği maç. jansen ilk yarıda atılmadı onun dışında hakemin tüm kararları isabetliydi şimdi ağlayın ezikler geçen hafta keyfe gelmiştiniz beşiktaş'ı hakemle yenince açık ve net.
Kadroyu adam gibi yapsan Topal'ı yedek bıraksan çift forvet başlasan hakem götünü yırtsa bunlar olmayacaktı.
Bu rezillik senin Aykut hoca...
Fenerbahçe zaten bu maçı kazanamayacaktı hakem boşuna gölge düşürdü maça.
fenerbahçe'nin şiir gibi oynadığı maç maşallah. bunları duyanda kırmızılar çıkana kadar fener maçı domine etmiş, akhisar'ı sağlı sollu ataklarla sürklase etmiş zanneder. adamlar golü 11-11 oynanırken atmış ve senden çok daha iyi oynuyor. tabi şerefsiz hakem o kırmızılar olmasa 5'lik yapacaktı akhisar'ı fener.
Hadi Mahmutcum konuş gene 4.5 metre ofsayt değil diye, bekliyoruz.
ahahahahahaha iyi oldu bu şikecilere bide o kendini teknik direktör sanan yavşağa.
Köfteci ramiz çevirdi köfteleri gene. Ulan bu köfteleri kızartacak biri olmayınca, hatta köftenin of-saidi palalar tarafından ızgaradan atılmadıkça işiniz çok zor lan. Yahu gülmeyeyim diyorum da trajikomik vuruyor beynime alıkoyamıyorum. Traji traji hooopp inşallah bu sene bu futbolla ilk 4 e girersiniz.
fenerbahçe'nin 2 kırmızısının da es geçildiği maç. rakibine dirsek atan jenssen ve rakibinin kafasına diz atan soldado sarı ile geçiştirildi.

fenerbahçe kafa göz dalarak maç kazanacağını zannediyor. bülent yıldırım maç boyu fener'i kolladı ama o bile 2 kırmızıyı vermek zorunda kaldı.

ayrıca zaaaaaaaaa xd. söyleyeceklerim bu kadar.
hissediyorum...

sanki birileri aniden basketbol aşkıyla yanıp tutuşmaya başladı...

(bkz: yetiş ya obra)
Bu fenersiz ligin tadı olmuyor yeminlen. Ben tinercilerle laf dalaşı yapmak istemiyorum kardeşim az maç kazanın lan.