en az 5-0 bitmesi gereken maçtır. aksi takdirde beşiktaş için başarı sayılmaz.
milosevic sana iki çift lafım var.
siktir git.
Sivasın koyacağı maç.
patates gibi oynadığımz maç 10 kişi kalınca biraz kıpırdadık, 9 kişi kalırsak alırız maçı...
Ahahaha volkan şen'in pozisyonuna penaltı değil diyenler nerde lan?
Az önce müthiş bir asist gelmiştir.
yine yedik amk.

3-3 sıkıntı yok ama atarık...
2.lig takımından 4 gol yiyen bir süper lig takımının düştüğü içler acısı durum.

skor şimdi 4-3 helal olsun sivas belediye sana.
ebesinin amcası 4'ü yedik, götü başı dağıttık ama sıkıntı yok...
Yürü be sivas. Helal olsun.

Beşiktaşlıyım.
sivas belediyespor'un renkleri de yeşil-beyaz, nedense aklıma bursaspor'um geldi beleştaş'a deplasmanda 4 atmış yiğidolar helal olsun sivaslı gardaşlarıma.
Alt oynadığım maç.
3.lig takımı 8taşla daşşak geçiyor sayın seyirciler. Evet.
Şenol Güneş: kulüp olarak +7 oynadık. ben şahsen 2/2 verdim. miss.
Bu maÇı bile izlettik size.
Sivas belediyenin kazandığı maç. Beşiktaş için iyi olmadı bu ama haketti belediye.
takımında laubali, gevşek 3-4 tane dallama barındıran takım. ligde de böyle yapın fena göte gelirsiniz.
Beşiktaş'ın birinci yarıdaki futbolu ve ligi birinci bitirmesi ile ne kadar şımardığını gösteren maç olmuştur.
rezil olduk amk.

biraz ciddiyet ve hırsla en fazla 1 yer en az 5 atardık...
ciddiyetsizlikten verilen maç. 3-2 olduktan sonra 7-2 olacak maçı mal mal hareketlerle hediye ettiler adeta.
sivas belediyesporun efsane bir geri dönüş yaptığı maçtır. beşiktaşlı kardeşlerimize dert olmalıdır.
Sehrimin takımı, yavru yigidolar icimizi ısıttı bu soğuk kış gecesinde. Helal olsun.
Beşiktaş ile sivas belediyespor derbisinin kazananın sivas belediyespor olduğu maç.

Geçen karabük şimdi sivas belediye spor, cakiyorlar efendim durduramiyoruz.
Beşiktaştan 8taş diye bahseden bitin yavruları, siz tarihinize bi göz atın önce. Sivas belediye spor güzel bir skorla kazanmıştır. Helal olsun adamlara. Beşiktaş gene rakibini küçük görmenin cezasını çekmiştir.
Penaltı yaptırıp kırmızı göreceğine adam golünü atsaydı eksik kalmayıp alabilirdik maçı ama olan olmuş bi kere. Umarım teknik heyetin ve futbolcularımızın aklını başına getirir bu maç.
Tebrikler sivas belediye spor.