bugün

yüreklere su serpen olaydır. Geçtiğimiz günlerde golan'da hizbullah aracına yapılan saldırıda şehit olan 5 mücahit'in öcü alınmıştır.
Muhakkak ki, galip gelecek olan 'HiZBULLAH'tır! Maide-56.
ben filistinli olsam ölmek yerine israil topraklarina katilmayi tercih ederdim sokayim sizin vataniniza tas ustunde tas kalmadi aq.daha israile fuze saldirisi yaparlar 20 tane fuzenin 1 tanesi bos araziye duser o kadar.
2 israil askerinin öldüğü ve 20'ye yakın yaralının olduğu belirtilen saldırıdır.
Suriye'de esad'ın en büyük destekçisi Hizbullah tarafından gerçekleştirilen saldırıdır.

- ya rabia biliyomusun aslında israil esed'i destekliyor.
gene 5 israil vatandaşına karşı 5 bin arap vatandaşının ölümü ile sonuçlanacak olan dangalakça bir saldırıdır.

bu arap milletinde, avuç kadar beyin yok. karşılarındaki ülkenin gücünden bile birhaberler.

daha önce milyon kere benzer felaket yaşadılar, hala ders almadı hıyar ağaları.

cihat, iman gücü, dua vs diye kendi militanlarını gaza getirip israil'e saldırıp, sonra boyunun ölçüsünü fazlası ile alıp oturuyorlar kıç üstü yerlerine.

kendilerine de bir şey olmuyor ne hikmetse..olan sadece sıradan halka oluyor.

kendilerini düşünmüyorlar, bu işten rant sağlıyorlar, en azından halkı düşünseler; ama onu da düşünmüyorlar.

ne diyeceğimi bilemiyorum.
hizbullahın siyonizme son darbesidir. he hizbullahın israile nasıl kan kusturduğunu bilmeyenler konuşacaklar yine.
lebbeyk ya nasrallah!!!
lebbeyk ya hizbullah!!!
israil'in o Coğrafyaya ait olmamasına rağmen kurulması bünyenin nakledilen organı reddetmesine benzer olarak yol açtığı komplikasyonlar nedeni ile sürecek olan sancılardan biri.
geri zekalı bir oluşumun geri zekalıca saldırısı.

lan bir de bunların destekçileri de var ya şuralarda. lan hiç akıl yok yeminle sizde. filistin'in ve arap dünyasının burnundan fitil fitil gelecek bunlar.

bizimkilere gündem değiştirme malzemesi çıktı işte. meydanlarda katil israil diye bağırııp koyuncukları etkilerler artık. 3-5 gün sonra israil bu teröristlerin ağzına sıçacak ve mağdur olan, siyasi prim toplayan yine bizimkiler olacak. dinlilik çok güzel. sen de sömürsene. evet.
Sünni Hamas yapsa gelip burda methiyeler guzellemeler yapacak Yurdum aktrol ve sunnitrolleri olayı yapan şia Hizbullah olunca hemen de gelip israil in meşru müdafaa hakkından dem vurmuşlar.

Bak güzel yavrucum Hizbullahın yaptığı son eylemler hep yanına kar kalmış hatta 6-7 yıl önceki israilin misilleme saldırısı başarılı şekil de püskürtülmüş ve Hizbullah bölgede ciddi bir sempati yaratmistir.

Sizin o anlattığınız saçma saldirilari ve boş tarlaya füze atma işini Sünni Hamas yapıyor ve üstüne israil Gazze'yi Düm düz ediyor.
uzun zamandır ben başarılı bir Hamas eylem pratiği göremedim kusura bakmayın.
Hizbullahın genel manada eylemleri sonuç odaklı ve başarılıdır.ve genel de zavallı Hamas gibi sivil hedefler deil askeri hedefler üzerine ve meşrudur.

Yoksa siz Hizbullah sırf şia ve Esad yanlisi diye Siyonist israili mi tutup haklı görüyorsunuz ?
tıpkı Kürtler ile savaşıyor diye vahşi Barbar Sünni işid i tuttunuz gibi ?

Samimi dindarliginiza ve mezhep ile etnik köken üzerine siyasetinize sokayim size bişey olmasın.

Merak etmeyin Hizbullaha bişey olmaz ..
kedidir o kedi ..
israilin kendi istekleri doğrultusunda dünyanın rızasını almak için yaptırılan saldırıdır.

"- Bunlar bana saldırdı ama sevgili dünya, kendi gözlerinizle gördünüz. Şimdi hepsini sikeceğum."
Akepelilerin hallerini düşündükçe gül gül öldüğüm saldırı.
Ulan düşünsene... israile karşıyıkkk hüloğğ diyip duruyorlar. israil vuruldu. Ama kim tarafından ? Esed yanlıları... şimdi sevinsin mi üzülsün mü bu yavrucuklar ?
Bak yine bi gülme geldi bana.*
Terörist israil"in denk kuvvete çatması sonucu olmuştur.
bu saldırının karşılığı savaş olacaktır.
israil in devlet olarak toprak kazanması ve tüm kutsal topraklara ulaşması için gerekli olan tüm ülkeleri bölüp yıkmak. Kuzey ırak güney ırak. Suriye gibi devletler teşekkül ediyor. Bu gün ingiltere nin filistini devlet olarak tanıması onlari lübnan tarafından toprak arayışına itmiş ve karşı tarafı tahrikler ile kendine saldırtmıştır. 25 güne kadar savaş çıkacak. Dolar depolayın.
ışid in pkk yı vurması gibidir. bir terör örgütü ile terör devletinin birbirini yemesini her zaman destekliyorum.
Gelecek haftanın haber manşetleri şimdiden belli olmuştur.
"kalabalık bir grup istanbul taksim'de israili kınama yürüyüşü yaptı."
netenyahu'nun gözden çıkarıldığının göstergesidir. netenyahu gözden düştü.