bugün

Yine rahat durmadılar Ramazan Bayramı Allah bilir kimler kimler geldi kaç yıldır ailesini göremeyen insanlar öldü kim bilir ne hikayeleri vardı ne hayalleri vardı o insanların ulan.
Yine rusyayla anlaştık israil'le anlaştık diye rahat duramadı şerefsizler evet şerefsizler adi mahluklar yine ülkenin önüne geçtiler adımızı yine Türkiye'de insanlar öldü yaptılar yine Türkiye'de terör yaptılar oldu herkes yine ülkemize terör ülkesi gözüyle baktı bugün hele ölen o masum insanlar uçaktan inip ailesine kavuşacakken piçin biri çıktı kaleşnikofla seni taradı kendini patlattı mermi geldi kurşun geldi Allahın cennetine uğurlandı...
kaç kişiden hava alanındaki kontrolden şikayet ettiğini duydum. içeriye keleş sokulmuş, ne denir ki
12 News alıntı...

http://www.12news.com/new...-people-injured/258238920
Gel de simdi gonul rahatligiyla ucaga bin, memlekete izin yapmaya git. Hadi gitmeyi Allah'in izniyle sag salim basardin diyelim, huzurla gezebilecek misin sokaklarda? Allah bildigi gibi yapsin su mubarek gunde bunu yapan 'musluman' musveddelerini. Bu kadar kolay olmamali be insan canina kiymak. Hic olmamali.
şu kız çocuğundan ne istediniz şerefsizler ! umarım iyileşirsin ufaklık. sana bu acıyı yaşatanlar umarım sürünerek can verirler. başka sözüm yok.

http://galeri.uludagsozlu...1-patlamas%C4%B1-1101943/
ayrıca şu olayda Brüksel patlaması görüntülerini kullanan içimizdeki hain ve fırsat kollayan soysuz orospucocuklarinin genlerini sikeyim.
görgü tanıklarının anlatımına göre güvenlikçiler ilk patlamadan sonra insanları otoparka tıkıştırmış.

fakat o da nesi ? ikinci canlı bomba da onları orada bekliyormuş.

güvenlikçiler de işin içinde. bu kadar berrak.
Hünkarımız an itibariyle kınadı.

Hem de şiddetle.
Onurlu şerefli teröristler şereflice pusu kurmaya asker şehit etmeye halkın içinde bomba patlatmaya devam ediyor.
normalde atatürk havaalanından aldığım biletimi son anda sabiha gökçen olarak değiştirmemle şansa yaşıyor olduğum saldırı. o kadar berbat bir şey ki, bu ülkede yaşamak veya ölmek sadece şans işi.
Sen Bekle turisti kesin gelir...
Rahat olun tayyip az önce saldırıyı şiddetle kınamış ve londrada da olabilirdi demiş.

Ha bir de güvenlik zirvesi gerçekleşmiş. Muhtemelen mit falan da orda öğrenmiştir patlamayı.

Boşverin bunları. Paralelci yakalandınız mı Paralelci.

Kayyum atayıp şirketlere çöktünüz mü..

Hem 1725 te vahşi batıda da olmuş böyle bi eylem.

Olur yani.
"kurşun değildi top tüfek değildi
zulüm yılanıydı boğan oğlumu" sözlerini hatırlatan patlama.
28 ölü 60 yaralı var ama daha fazlası olduğu kesin ortalığı velveleye vermesinler diye söylenmiyor.
görsel
28 kişi ölmüş. Allah belalarını versin bundan sorumlu olanların!
Saldırgan teröristlerden birinin vurulduktan sonra kendini patlatması. Korkunç amk http://www.dailymotion.co...t-terrorist-attack-s_news
Haberi öğrendiğimden beri ellerim titriyor, yazılanları okuyorum, yazmak istiyorum, yazamıyorum.

Cnnturk'de önce güvenlik ve terör uzmanı çıkıp, "güvenlik güçlerinin uyanıklığı olmasa çok daha kötü sonuçlar olabilirdi..." dedi, daha sonra bir profesör bağlanıp "türkiye'nin 3. Dünya ülkesi yapılma çabası..." gibi şeyler zırvaladı.

Medya şaka gibi.

Ölü ve yaralı sayısı doğru verilmiyor.

Bu bilmem kaçıncı ve sonuncu olmayacak. Balkona çıkıp bağıra bağıra küfredeceğim dayanamıyorum.

https://twitter.com/Tarih...s/747906631137169409?s=09

Şu durumda hala ak partiyi savunan, bu adileri ülkeye sokan, ülkeyi bu duruma getiren, ülkeyi bu duruma getirmeye katkı sağlayan kim varsa hepsinin amk.

Yapacağınız kınamanın da dileyeceğiniz başsağlığının da aq.

görsel
saatlerdir onlarca kanalda analiz üstüne analiz. bir kişi de çıkıp esas soruyu sormuyor, "bu ülkeyi kim ortadoğu bataklığına soktu" demiyor.
ülke terörle uğraşırken, abartısız her gün asker/polis şehit olurken, muhtara nikah yetkisi vermeyi gündem yapan hükümette normaldir.

yaşayanlar gerçekten yaşıyor mu? her gün korku, her gün endişe.
http://turkey.liveuamap.com/

buradan olan biten takip edilebilir.

özellikle israil ve rusya ile yakınlaşma çabalarının olduğu günlerde patlamanın olması manidar. işin ilginç tarafı amerika vatandaşlarını türkiye'deki 16 şehre gitmeyin diye uyarmıştı. bu daha da manidar.

fason bilgi değilse israil'in jeruselam hava alanında bize yapılan terör saldırısıyla aynı zamanda patlama olduğu söyleniyor.

tabi gizli servislerin (hem yerel hem küresel) ne planladıklarını bilmemiz mümkün değil. bilmemiz gereken türkiye cumhuriyeti devleti bireyleri olarak, bir bütün olma konusundaki duyarlılığımızın artık devreye girmesi gerekliliği.

yaratıcı bir daha böyle acı yaşatmasın.
Ülkem yanıyor, ülkemin dört bir yanında yangın var. Bunun suçlusu benim bunun suçlusu sensin bu suçlu hepimizin. Neden mi? Biz sessiz kaldık biz sustuk. insanlar yanlışa gittikçe biz doğruyu gösteremedik. Suçlu akp suçlu CHP suçlu MHP suçlu hepsi. Hepsi elinden geleni yapmadığı için oldu. Şimdi böle bölündük hemen suçluyu aradık. Suçluyu biliyoruz ve suçlu için hiç bir şey yapmayan %50+%50 yiz biz bu ülkede. Evet suç senin sosyal medyadan ülkeni kurtaran, suçlu benim masa başında sohbet arasında ülkemi kurtardığımı sanıp ama fiili hiç bir şey yapmadığımız için. Sadece terörü lanetlediğimiz için suç hepimizin.
internete girmek istememe sebep olandır ölenlere allah rahmet eylesin.
Kelimeler boğazımda düğümleniyor.

Her ay bir patlama ölen onlarca masum senin benim gibi insan.

Allah rahmet eylesin, Allah sonumuzu hayır etsin.
Allah tüm bunlara sebep olan herkesin BELASINI VERSiN.
32 ölü 88 yaralı olduğu söyleniyor.

Bu ülkede her şey boka sararken gerçekten dibe vurmamiz gerekiyor. Ayaklarımızı sağlam basıp savaşsa savaş bu kahpelerin hepsinin temizlenmesi ülkenin başında olan saraylarda rahatı yerinde olanlardan kurtulmak gereklidir. inşallah en kısa zamanda Türk halkının ayaklanmasıyla bu bu akabe israil yalamalariyla birlikte hepsini temizleriz.
güncel Önemli Başlıklar