bugün

fenerbahçe ülker'in top 16 ilk maçı. favorisi şüphesiz barcelona regal olsada ilk maç olması sebebiyle sürpriz olmaya açık maç. şu ana kadar beklenen performansı gösteremeyen fenerbahçe ülker için çok zor geçecek bir maç olsada takımın artık kendisini göstermeye başlamasını ümit ettiğimiz maç.
fenerbahçenin bana göre kazanacağı maç .
bo mccaleb reyise çok i$ dü$ürecek maç. ayrıca bu maç 143.5 total sayı oranıyla kesinlikle üst oynanmalıdır.
fenerbahçe'nin yenme ihtimali zor olan maç. umarım yanıltırlar.
Ülkerbahçe'nin rahat alacağı maç...
heyecanla beklediğimiz maçtır. yeneceğiz efenim yeneceğiz.
iddaa oranları

fenerbahçe handikap 6.5 - 11.5
alt-üst 143.5

avrupa oranları

fenerbahçe handikap 4.5 - 8.5
alt-üst 147.5

barcelona ağır favori , bunun kendi form düzeyiyle doğrudan ilgisi olsada , fenerbahçe nin üst düzey deplasmanlarda çok başarısız olmasıda önemli bir faktör.

teknik detaylara gelirsek , barcelona tipik bir savunma takımı . her şartta savunmanın sertliği onların ilk önceliği.hücüm yönünde beklenen seviyede değiller ancak önemli dış skorerleri zaman zaman yüksek şut isabetiyle oynamakta.fenerbahçe ise malesef sadece kendi evinde etkili olabilen deplasmanda ne savunma nede hücüm anlamında etkili olamayan bir takım.bunun nedeni takımın yaş ortalamasının yüksek olması neticesinde hücümda tempoyu yüksek tutamaması ayrıca bir prantez açmak gerekirse , bo takımın en etkili ismi görünmekle birlikte istikrar yakalamış değil.savunma ise iki bölümlü.öncelikle dış savunma bogdanoviç e rağmen iyi düzeyde ama pota altı tabiri caizse amı götü dağıtmış durumda.andersen hücüm gücü deplasmanlarda zayıf kalan bu takımda mecburen oynamak zorunda olduğundan ve emiri 4 numara gibi düşündüğümüzden ne ribaunt alabiliyoruz nede gerçekci bir sertlik oluşturabiliyoruz.

sonuç olarak umarım fenerbahçe ülker beni yanıltır ama manzara pek hoş değil .
başlamış maçtır. başarılar fenerbahçe ülker.
Ülker'in beklendiği gibi ilk periyotta rahat aldığı maç.

Tabi eğilince rahat alıyor ülker. Daha önce birçok defa görülmüştü.
oğuz savaş kalasının kaçırdığı kolay basketlere ilk yarı 54-35 barca üstünlüğüyle bitti.

ilkan biraz savunma sertliği getirir diye düşünüyorum.
Bir yarida 54 sayi yiyen fenerin maci kaybettiginin habercisidir. Fenerbahce set oyunu oynamayi öğrenmedigi surece işi cok zor.
bi dünya paranın boşuna harcandığını gördüğümüz maçtır. geçen seneki takım en azından mücadele ediyordu, bunların hepsi emekli olmuş. ribaunt almaktan acizler.
ulan geçen sene bu takımdan thabo sefolosha gitmeden eurolig de şahane gidiyorduk. ondan sonra nice transferler iş yapmadı.

haa bu arada mike batiste, yönetim sözleşmeyi feshedelim dedi, yok dedin. lan oyna o zaman lan. her söyleminde pana var hala. siktir git o zaman.
fenerbahçe'nin dalya dediği maçtır. tebrikler fenerbahçe.