bugün

nerde yaşamış bu zamana kadar merak ettiğimdir.
idealist biri olabilir.
bakmakla yükümlü olduğu birileri olabilir ve sevgili işlerine fırsatı dahi olmamış olabilir.
ilkeli olabilir, evlenebileceğini düşündüğü biri olmadıkça kimseyle sevgili muhabbetine girmek istememiştir.
aklınız hayaliniz almıyor gibi konuşmayın, ne oluyor? birinci gereklilik hayatta sevgili midir arkadaş. bilinçaltlarınız fena yönlendirilmiş. hayatta sevgiliden mühim şeyler de var sayın arkadaşlar. bana bulaşmayın ben bu tarife uymuyorum ama uymuş da olabilirdim, belki de öylesi daha iyi olurdu.
ıssız adaya bebekken düşmüş olan robinsonvari erkek.
zordur ama bir açıldımı tam açılır.
Kizsiz yasanilabileceginin buyuk bir kanitidir. Cok yalnizim diye sitemde bulunan arkadaslarin ibret almasi gereken erkektir.
pinti erkektir muhtemelen. piii!
Yaftanin kralını yiyen tipler.
Normal erkektir.

Hayır insan olmak ya da iyi olmanın şartı sevgiliye sahip olmak mi?

Bir çayın koyun da içelim!
ahlaklı, namuslu, akıllı kız eksikliğinin tipik kanıtıdır...
Kendini beğenmiştir ve kendisi ulaşılmaz görmesinden yalnızdır.

Bunun haricinde ya çok tipsiz ya da ılıktır.
sevgili bulmayı bir ekmek bir nefes almak gibi algılayanların açtığı başlık. Ey arkadaşım nedir bu sevgili merakı , nedir bu sürekli yalnız hissetme. Ailen yok mu arkadaşların yok mu , dünyada seni anlayan sadece sevgili olacağın insan mı dedirten başlık. Kafa yapısı uysun , mutlu olsunda isterse otuzunda bulsun o insanı. Oh be rahatladım.
kızılay da sallandırılması gereken erkektir.
herkes gibi olabilir. norma insandır.

sevgili nedir? bir zorunluluk mudur?

her organizma farklıdır. fıtrat farkı, yetişme şekli belirler bunu.

kimi ketum ve yalnızlığı sever. evcimen de derler bu insanlara mesela ben gerçekten. bu insanlar genelde kültürlü ve araştırmacı kişilerdir aşk meşk doğalarindan yoktur.

kimi fakir bir çocukluk geçirmiş okul ve iş hayatına adamış biridir kendini aşk falan düşünmez.

beyler günümüz baba parası yiyip, kafe-bar gezen ne gündemi takip eden ne de kitap okuyan kısacası Playboy gibi takılan tipler zaten adamdan sayilmadigi için bu yazı onlar hariç ibaresi içerir.
(bkz: aseksüel)

e öyle şimdi.
genellemek doğru değil ama çoğunlukla beğendiği kızlara açılamamıştır.
boş vakti olmayan erkektir. herkes rahat bir hayat geçirmiyor sonuçta. geçinebilmek için gece gündüz çalışan insanlar var.
imkanını bulduğunda da direkt evlenir. ve eminim ki 27 yaşına kadar 100 kızla beraber olmuş birinden çok daha mutlu olur.
eğer 10larca teklif edip her seferinde reddedildiyse psikolojik sorunları ortaya çıkabilir, ancak kendi isteğiyle yalnız hiç bir sorun yok demektir. aslında 10larca kez reddedilende de pek sorun yoktur sadece yanlış kişilere hasta oluyordur çünkü bu dünyada herkesin bir dengi vardır.
duvarların bile onunla aynı ortamda bulunmaktan korktuğu ve sağ elini çok seven bir kardeşimizdir.
1 rakam az sayıyla benim.
izdivaç programlarının dahi yarasına merhem olamıyacağı hemcinsimizdir.
inci sözlükte zencinin yaprağı nickini almaktır. pijama hastası ve komik olmaktır.
şartlar el verseydi ulaşabileceğim bir mertebeydi. 14 yaşında çocukların bile 3 sevgili eskittiğine şahidim. ben 20 yaşına kadar kimseden hoşlanmadım bile lan.

millet ibo, müslüm dinlerken ayşe fatma diye sayıklardı. ben okocha niye gitti lan diye ağlardım.

edit : okocha süper topçuydu bu arada.
çikolata ile kendisinin istenilmeye geleceğini zanneden yazardır.
sivrisineğin bile erkeğinin yaklaştığı erkektir. hatta öyle ki erkek sivrisinek sokar bu kişiyi.
ikisini birden kullanamayacak kadar fundamental sahibi değilse elinden en az 1 kez ameliyat geçirmiş olan erkektir. onun da bir sınırı var çünkü.

3 seneye kadar hareket çıkmazsa görücü usulü çirkin biriyle evlendirilecektir.

not: öyle dertlerim olmadı çok şükür...
"benim karı kızla isim olmaz abi" derler