seferi çok olsa daha güzel olurmuş. şehrin merkezinde bir mahalle olmasına rağmen sefer sayısı az.
beşiktaş'a gitmek için illa binmeye gerek yok aslında ama bugün denediğim iyi oldu. daha çok nişantaşı'na giderken kullanılabilir.
beşiktaş'a kadar geldim bu otobüsle.
şöförü bayağı sinirli ama. bana bağırdı duraktan binmiyordum diye ve durak dışından binmek isteyen birine öküz dedi.
eskiden otokar marka otobüslerin çalıştığı, ayazağa garajı kapandığından beri ise şahinkaya garajının citaro'larının kullanıldığı iett otobüs hattı.
az sonra binmeyi düşündüğüm otobüs hattı.
görsel
fulya mahallesi - eminönü iett otobüs hattı.
istanbul'da fulya (şişli) - eminönü, balıkesir'de ttm - ekilmiş otobüs hattının numarasıdır.
şair nedim caddesi'nden geçen tek otobüs.
eminönü'nden kalkıp da sahil yolundan beşiktaş'a giden tek otobüstür.

son durağı eminönü olmadığı için eminönü'nü transit geçen 28 ve 28t'yi saymadım.
fulya - eminönü arası çalışan, seyrek sefer yapan iett otobüs hattı.
kısa zaman önce restore edilmiş mekan. daha bi güzel daha bi ferah olmuş. restorasyondan sonra çay fiyatını arttırmayarak bir kere daha gönlümüzü kazandılar ayrıca.

not: kaşar peynir seven müdavim kara kedi hala orada evet.
bugün bir kedinin baya baya büyük bir köpeğe diklenmesine hatta saldırmasına şahit olmuş kafe.
kadıköy caferağa'Nın yanında bulunan anarşist kafe olarak da bilinen küçük sevimli bir cafe. sessiz ve sakin hoş bir yer.
Arkadaşımın vasıtasıyla gittiğim ve çok beğendiğim kafe. Kapı numarası 26\a dan geliyormuş ismi. Kafede değilde arkadaş evinde hissedebileceginiz kendi cayinizi kendiniz alabileceğiniz mekan. Emniyetin karşısı ne kadar da ironik oldugunu gösteriyor. Kedileri yuzsuzlukte sinir tanımıyor cayinizin kitabinizin yanina kivriliveriyor. Ben cay, siir, sanat insaniyim diyorsanız gidin ve kendiniz gibilerle tanisin.
anarşist kafe olarak da adlandırılan taksimde bir mekan. liseli-komünist gençliğin ağırlığını oluşturduğu çok farklı bir müşteri grubu vardır. masaları pis arka bahçesi çamurludur.
buna rağmen çay 1 lira ve gerçekten güzeldir. kız kaldırma stratejisi sigara içerek kitap okumak olanlar şansını deneyebilir.
taksimimizdeki bir güzel mekan mcdonalstan dönün bulursunuz. şiddetle tavsiye edilir.