bugün

mis gibi ilişki. ikiside hayatı boşa yaşıyorsa amaçları falan yoksa takılsınlar işte ona ne size ne bize ne bana ne amina koyim ben 16 yaşından sonra yaşa falan bakmam aga. hatta latin ülkelerinde 15 yaşındaki kızlarda bir meme var görseniz ağzınız açık kalır geçiniz bu sosyal medyanın dayattığı entel düntel sikik algıları kimse dışarda bu kız 16 yaşında hemen kaçıyım demez eline fırsat geçtimi götürür gelir sosyal medyada da sübyancı diye ahkam keser. size ne yani amk alan veren razıysa yani. gençlerimizin % 90 ı hayatı boşa yaşıyor zaten burda yok kızın hayalleri yok kızın beyin gelişimi istismar cart curt yav he he. lan geçen daha mahallede birinin kızı evden kaçmış daha 16 yaşındaymış nişanlıymış ama başka biriyle kaçmış tam müge anlık olaylar döndüydü ben kızı 25 falan zannediyodum benden 7 yaş küçükmüş vay amk dedim millet hayatı hızlı yaşıyor. yani yaşayabiliyorsanız sizde yaşayın amk milletin derdi sizi germesin.
Saçma bi iliskidir. o tür olaylarda kız tarafı genelde kullanılır.
Kız güzelse Erkeğin baya şanslı olduğu durumdur.
Pedofili değil lolitadir. Yine de yasalar tarafında kabul görmeyen ilişkidir. 26 yaşındaki erkeğin dikkatli olması lazım. Her an kendini belaların içinde bulabilir.
Pedofili falan olmayan, normal ilişkidir. Kızlar 18 yaşına girmeden sevgili yapamıyor falan mı sanıyor bu araplar insan şaşıyor.
Şu an içinde bulunduğum ilişkidir.

Birbirimizi seviyoruz ve evlenecez size ne amk.
bir sene daha bekle arkadaşım o zaman kimse laf edemez. ne de olsa 18 yaş sınırı var.
Güzel olabilir, playstation oynarlar falan.
9 yaş fark bariz olup, ortak noktaları olamaz. hülasa; mantıken, mümkün değildir.
(bkz: suç)

(bkz: tck)
Olağan ilişkidir. Gençler sevmişler ilişki kurmuşlar.