bugün

Geceyarısına doğru başlayan ve bugüne devrolan yağmur. Uyutmadı. Elektrikler gitti geldi, sigortalar attı, internet iptal. Doğa ana-allah baba bir olmuş, yeryüzünden intikam alıyor gibiler...
Durmuyor efenim.
görsel
bu şehirde herkes birbirini dudukluyor. neler donuyor bir bilseniz. aslinda bu gizli bir bilgiydi. soz vermistik tum sehir olarak birbirimize. ama maalesef aciga cikti artik. yapacak bir şey yok. helak olmamizin sebebi bu. hakkinizi helal edin. buradan hollanda'daki dayima selamlar. o degil de onlar niye helak olmuyor lan acaba. red street'te çatır çatır tüm dünya halkları ssevişiyor. ramazan'da tüm avrupa şarap iciyor. mmh mmh.

bu arada helak olurken birkaç fotograf cektim. kendimi twister kovalayan amerikalilar gibi hissettim. tarihe not dusulsun.
görsel
görsel
--spoiler--
Abla / abi antalya da sel olmuş, seralar hep su basmış, ondan bu sebze fiyatları bu kadar pahalı, yoksa türkiye de herşey sudan ucuz.
--spoiler--
Yağmur, 16 Ocak 2019 kısımları beni ilgilendirmeden daldığım entry’dir. Antalya güzel şehirdir, hoş şehirdir. insan hayatında bir defa gitmelidir.