1. 1.
    Bu adam gerçekten dangalak.
    Açık ve net.

Edit: elinde olmayan olağanüstü bir durumdan dolayı evde kalmak zorundalar diye maaşı mı kesilsin insanların? Siz oyuncak mı sanıyorsunuz bu işleri? Devlet vatandaşına sahip çıkacak. Çıkmalı. Bu kadar basit.
    Millet aile geçindiriyor, çocuk bakıyor. Her şeyi oyun ve trollük sanıyorsunuz.
    33 -13 ... yasak merve
  2. 2.
    gene sıçmış bir de elleriyle sıvamış amk...
    13 -2 ... wuhanda ikamet eden yarasa
  3. 3.
    Kimse kusura bakmasın ama ilk defa haklıdır.
    18 -21 ... sneeuwwit
  4. 4.
    Kokoyu çekip çekip tasak geciyor lale.

Ziyan olursun.
    6 -4 ... gazorpazorp
  5. 5.
    Serkan ilk kez düzgün bir şey söylemiş. Haklı kesilsin. Evet.
    9 -14 ... oytunkaran
  6. 6.
    bu sirkan yine ne saçmalamış.
    bu tweeti gören memurlar temsili.
    https://youtu.be/GxIi8Q5K1GI
    4 -2 ... nick koymayi unuttum
  7. 7.
    helal olsun lan. kedi olalı fare tuttu. hatta öğretmen maaşlarının 3/2 si kesilsin.
    7 -7 ... acilmayan eti puff paketi
  8. 8.
    Bu kadar gerizekalı olmayı nasıl başarıyor acaba?
    Bence şey para basalım böylece zenginleşiriz.. nasıl?

Edit: tiviti okuduk amk. Herkesin piyasaya para saçtığı dönemde kemer sıkmak kadar salakça bir taktik önermiş. Onu söylüyoruz biz de.
    4 -3 ... satoshi nakamoto
  9. 9.
    Sadece ezan okuduğu için 4 bin TL maaş alan imamları görmezden gelen bu kütle, hastalanınca doktora değil imama gitsin.
    Ülkenin her yerinden oluk oluk yobaz fışkırıyor.
    4 -3 ... thelma
  10. 10.
    baskan bey bakanlar ve milletvekillerininde memur oldugunu dusunursek, ince ince giydirmis. harika ve zekice. ilk defa bu adami takdir ettim.

esnafin onemli bir kismi 0 atarken, bircok kisi ucretsiz izne cikarilmis yada isten atilmisken, isadamlari ve sirketler icin paketler acip duranlar bir ayda yari maas alsinlar ne olur. korona hastalarina bagislasinlar.

note: hedefinin ogretmenler oldugunu hic zannetmiyorum.
    2 -2 ... oolalala