bugün

Resimli barda gerçekleştirilecek konserdir.

(bkz: haggard)
resimli barda olacak olan konserlerden biridir.

not: bilet sıkıntısı olabilir belli sayıda bilet satılacak. sorun yaşayanlar bana ulaşabilirler.
resimli barda ise gidilmez dediğim konser. resimli bar bursa'nın son zamanlardaki gelişiminden sonraki en kötü mekan. *
bursa bursa olalı görmedi böylesini zirvesi organizasyon ekibi olarak müthiş bir kampanya ile desteklediğimiz konserdir.

daha fazla meraklandırmadan açıklıyoruz, bu konsere gelen sözlük yazarlarına bursa bursa olalı görmedi böylesini zirvesi 'ne giriş bedava! yanlış duymadınız bedava; bunun için yazarların konserde cokacayipsey kod adlı ersöy'ü ya da beni bulması (ki saklanacağız, o kadar kolay değil bu işler) ve nickini yazdırması yeterli olacaktır.

kaydını yaptıran yazarlar zirvebox'tan bursa bursa olalı görmedi böylesini zirvesi 'ne tıklayarak katılıyorum sekmesine ücretsiz tıklayabilecekler. beyin bedava...

ayrıca haggard'ın performansını beğenirsek ve şartlarda anlaşabilirsek zirveye de davet edebiliriz hani.

not: adamlar 16 kişiymiş lan. her birine 1 bira söylesen pii... yatar o iş aga, bütçemiz yetmez. neyse artık ben size ukelele çalarım.

not2: bu da son klipleriymiş, öyle diyolla...
http://www.bobiler.org/yafta.asp?obek=domine
hiç duymadığım grup. satanist midir nedirler artık, allah'a havale ediyorum.
değerli dostum kulaklara kacar oldum ile bursa bursa olalı görmedi böylesini zirvesi'nin lansmanını yapacağımız konser.

orada bir yerde olacağız, direğin orda hemen, kenarda, gözlüklü olan üfük, ben ise uzun saçlıyım, ayağımda gümüş halhal olacak.

adamların bursa'ya asıl geliş amaçları zirveye katılmak. bira parası çıksın diye de konser veriyorlar.