bugün

velev ki yenilelim bu neyi kanıtlayacak?

şanslıysanız sizde ziraat türkiye kupasında pendik'i falan elersiniz.
Cm oynarken şampiyonlar ligi maçlarında youtube dan malum müziğini açanlar duymuştum çokca. Uzun zamandır renkliler de bu müziğe hasret. Ben derimki gelin salı günü 21.45 te maçı açın izleyin. Müziği ordan canlı canlı dinleyin. Biraz gurur duyun. Sonra renkli dünyanıza dönebilirsiniz.
5. 6. kategori devretmek isteyen varsa bi mesaj atsın kardeşim.
beşiktaşa 100 lira bastık hayırlı olsun.
Avrupa ligi bilmem kaçıncı elemesini bile geçemeyenlerin ağlamaya geldiği başlık.
Gidin kumda oynayın palabıyıklarla.
leipzig deplasmanlarda çok başarılı bir takım. beşiktaş ın işi bir hayli zor olacak. skor tahminim: 1-1.
beşiktaş 0-0'a yatarsa puan alır. yok gol atayım, ben de büyük takımım kompleksine girerse farkı yer oturur.
leibzig denen proje takımını amma gözünüzde büyüttünüz amk. alman takımı olması dışında bir numaraları yok lan adamların geçen sene iyi oynadılar. bayern münih ve dortmund un fersah fersah gerisindeler bu sene ligi de ortalarda bitirir. beşiktaş yarın küsküyü verecek evi arabayı satıp basın 2.70 güzel oran.
milliyetçi biri değilim. tutmamama rağmen bjk yensin. avrupa'da olası galibiyet ve başarıların tek sebebi türkiye'de yabancı sınırının olmaması. olması gerektiği gibi en az 9 türk olmayan futbolcuyla sahaya çıkacak bjk bu maç. zira herhangi bir 5 türk futbolcuyla iyi bir rakip karşısında şampiyonlar ligi'ni geçtim, avrupa ligi'nde maç kazanabilmek %99.9 mümkün değil.

başarılar beşiktaş!

#yabancısınırınahayır
#yabancısınırıfaşistliktir
tinercilerin şaftını kaydırıp, ayarlarını bozup, dengelerini alt üst ederek ebesinin amını tersten gösteren ve ağzına sıçan fenerbahçem sayesinde rb leipzig'in rahat galibiyet alması beklenen maç. köpek şansları yaver gitmezse, tinerciler dağıttığı o amı götü kolay kolay toplayamaz. fenerbahçe adamın amına koyar.

vurduğun gol olsun leipzig!!
kg olur, üst biter, negredo gol atar. beşiktaş'ın yüzü güler.
Beşiktaşımızın leipzig denen köy takımını en az 5 golle yeneceği maç.
beşiktaş beşiktaş gibi oynarsa alacağımız maç. bol gollü olacak gibi. 3-2 tahminim.
Paralı köpekleri kudurtan maç.

Vardar size posta üstüne posta atıyordu en son. Tabii pala ali abiniz yoktu ki kurtarsın.

Ahahah.
az kaldı az, bugün leipzig sağlam çakacak bunlara. Beşiktaştan en az 1 oyuncunun da sakatlanmasını bekliyorum ya caner ya da talisca.

beşiktaş denen takımı tutmak için hiçbir neden göremiyorum.
Fenerliyim ama bu maçta beşiktaşlıyız. Bu sene bjkden bi çeyrek final bekliyorum.
2-1 kartal alır.kaybedeceğini zannetmiyorum ama sonuçta:
Sevinmek için sevmedik biz seni.
beşiktaş ın güzel bir futbol sergileyeceği maç. bu sene biraz oyun olarak düşüşte olsalarda izlerken zevk aldığım 2-3 türk takımından biri avrupa da da daha hırslı mücadeleci oynuyorlar bugün her zamanki hırslı futbollarını oynarlarsa rahat alırlar maçı.
Uzun zamandır iddia oynamıyordum. Bu maça bassam kesin kaybeder. Bas diyenler fav atsın.
Porto maç sonucunu 1-3 olarak tahmin etmiştim. Bu maç için 2-1 yada 3-1 beşiktaşım alıcak diyorum.
iddaacılar iÇin , 0 dan 1 bitecek maÇtır.
Takım tutmayan biri olarak beşiktaş'ı can-ı gönülden desteklediğim maç. Umarım poro galibiyeti gibi olur.
bir galatasaray'lı olarak bu akşam beşiktaş'a başarılar dilerim. vurduğun gol olsun kartal.
bugün olacak maçtır. acaba bruma yine adamların içinden geçer mi?
bu sefer yapmasın la?

ülke puanı için beşiktaşın galibiyeti ya da beraberliğine ihtiyacımız var.
savaş kendi içimizde.
dışarda ise;

"saldır beşiktaş!"

not: "bir galatasaraylı olarak avrupa da beşiktaşı desteklemekten onur duyuyorum. türk olmak zor zanaat.!"
Vodafone Park da bizi yenmelerinin imkanı yok. Eğer hakem maçı yine bozmaz ise.