bugün

emre yazdı!!!!!!!! allah ne muradın varsa versin.
an itibariyle fb nin emre nin golüyle 51. dakikada 1-0 öne geçtiği maç.
emriiii emriiii !!! (bkz: arap spiker)
goool Emre yazdı!!! 1- 0 olan maç. bana 5 gün aptalca bir sebepten çaylaklık verip 20. günde hala çaylaklıktan yazarlığa geçirmeyen ve bu sebepten dolayı kırk karakterden az olduğu için mesaj yazmama engel olduğu için de moderasyona selamlarımı sunuyorum.
Gol Emre Belözoğlu ! Dakika 50.
işte budur. gol emre. hadi devam.

edit: bu başlığa girip bunu eksileyen yunanlıya selam.
http://veetle.com/index.p...hannel/view#4c743d13d6617

türkçe takılın.
yemin ediyorum yanılmıyorsam emre'ye wonderkid dedi. kim mi? tabi ki arap spiker.
alex'in yatarak top kazandığı maç. helal olsun aykut kocaman.
fenerbahçenin 1-0 öne geçtigi maç, haydi fener bari sen kal gruplara.
geçen maçın sonunda ve istanbuldaki maçın 60. dakikasında paok un kaçırdığı golleri gören bir çok rum un müslümanlığa geçeceğini düşünüyorum.
salpingidis'in hayatının golünü kaçırdığı maç. papazoglou'nun ilk maçta son dakikada kaçırdığından daha net. varın siz düşünün gerisini.
sonumuzun trabzonspor gibi olmasından çok korkuyorum sözlük.
fenerbahçe'den umutla gol beklediğim maç. galatasaray'ın gidemediği avrupa ligi'ne giderlerse reykart'a olan tepki daha büyük olur, istifa etmesine ya da kovulmasına bir şekilde yardımı olur diye düşünüyorum.

hadi lan.

edit: yapmayın olm olmadı ki bu şimdi..
stoch'un yine yardırdığı maç.
tek kale oynana maç. haydi fenerim yemeden bir tane daha...
emre'nin yerine selçuk'un girdiği maç.
yedik...
selçuk girdi.
selçuk girdi beyler dağılın maçı...
beni bu yaşta kalpten götürecek maç.
kazma ayağını öpeyim bilica.
emre nin sakatlanıp çıkması çok kötü oldu. onun yerine selçuk un girmesi daha kötü oldu.
bilica'nın müthiş bir şekilde gol çıkardığı maç.
selçuktan gol bekledigimiz maçtır.
paok'un inanılmaz goller kaçırdığı maç. bu aykut hoca'yı anlamak hakikaten zor. selçuk kim abi?