bugün

MHP gençlik kolları üyeliği bulunanlara bu maç için migros tribününden 2500 kişilik ücretsiz bilet ayrılmıştır. Duyurulur.
bir yimpaş yozgatspor'lu olarak LILLE'i desteklediğim maçtır.
yunanlıları tutana kafam girsindir. böyle bir türk-yunan savaşı bizi bekliyor.
bir yimpaş yozgatspor'lu olarak elfsborg'u desteklediğim maçtır.
özellikle bazı beşiktaşlıların beşiktaş formalarıyla paok taraftarıyla buluşacakları maçtır.

(bkz: yapmayın çocuklar)
fenerbahçe, fatih sultan mehmet ve osmanlı temalı bir pankart açarsa hoş olacaktır. panathinaikos maçını hatırlarsınız.

edit: beyler aramızda yunalılar var.
edit2: ayrıca çok pis galatasaray'lıyımdır ben.

ayrıca, bu başlık tutar aga: elimde temiz kitaplar var satılık. isteğiniz doğrultusunda yardımcı olabilirim.
(bkz: büyük taarruz)
istanbul since 1453 pankartının açılması farz olan maçtır.

(bkz: http://www.antu.com/image...lpaper/since1453_1024.jpg)
cubuklu siyah beyaz formamla tribunde yer almak istedigim macta, kismet artik baska senelere..
konstaniyyeli rum kardeslerimize basarilar.
bu arada gerekli talimati verdim selanikli dostlarimiza, olasi bi kavgada dolmabahceden feribot kaldiracaz kadikoye.

(bkz: gotfb akilli olsun)
anlasilan bazilari renk koru olmus. sari lacivertin siyah beyazin karisi oldugunu sagir sultan duyarken gelinlik muhabbeti acilmis. ayni zamanda bi apaci edasiyla dayi jargonu kullanilmis, dimi kaaardess..

tanim; paokun isi karikoye birakmadan biterecegi icin onemi kalmayacak mac. ikincilikle cosan fenerliler yeniden koltuklarini yakabilirler dikkat.
98'de Aris-Beşiktaş maçı öncesi Arisli taraftarların herhangibir olay çıkarması durumunda karşılık vermek için beşiktaş'ın otelinin önünde nöbet tutan takım. beline kuvvet paok. ele şu feneri. olayı milliyet meselesi yapmayın. kimlerin daha yunan olduğu belli.
Fenerbahçe ile bir yunan takımının yapacağı maçın başlıgına fenerbahçelilerden çok beşiktaşlı'nın yazmış olması ile beşiktaş'ın ne kadar ezik olduğunu kanıtlayan başlıktır.

Ayrıca, fenerin bjk'nin kocası olduğu gerçeğini kabullenemeyip "olur mu ya ne alakası var yaa bi kere herkes bunun tersini bilir ühü ühüü" diyen arkadaşlara bugune kadar fenerbahçe ile beşiktaş arasında ypaılan toplam maç sayısına ve kimin daha çok galibiyeti bulunduguna bakmalarını öneriyorum.. Ha bir de son 5 yıla bakıcam ben derlerse, 4-3 luk maçtan sonra geçen seneye kadar beraberlik bile alamadan içerde dışarda sikilen takımın taraftarının böyle konuşması ise hissettikleri ezikliğin en temel tezahürüdür.

(bkz: ağlama melis)
tur için çıkılacak ikinci maç.
fenerbahçe'nin tur için iyi bir skorla döneceğini tahmin ediyorum. ilk maç için tek farklı her türlü mağlubiyette bunların aklını alırız burada merak etmeyin.
dip-not: içimizdeki paok hayranları da entryleri silmesinler buradan. ikinci maça referans lazım.*
vurduğun gol olsun lan, çubuklusuna hayran!
yıllar sonra yine aynı senaryo. yunan götü sikeceğiz yanında yunan tohumundan nasiplenmiş kanı bozuk fanatik türklerle. bu kez savaş meydanı değil hayır, bu kez mekan bizim meydanımız.
tribünde yerimi alacağım maçtır. (bkz: türk telekom)
şimdi önümüzde bir yunan takımı var ve karşılarında bir türk takımı. adamlar feneri atatürk'ün takımı olarak bilirler (atatürk fenerliydi yada değildi bu önemli değil) bu yüzden kendilerini egenin serin sularına döken insanları yenmek için ellerinden gelen tüm pisliği yaparlar.
oysa kadıköyde trübünde şu pankart asılı olacaktır "since 1453"...

götünün bokunu silemeden, statik tepkimelere neden olan dinamik kaygılarıyla sağa sola mikrop bulaştıran bu tip insanlar, yunanlı taraftarlar fenerli türklere saldıracak olurlarsa nasıl sevinirler bir düşünün.

zatıma cevap veren sabi sübyanı geçiyorum, ama bazıları dahada ileri giderek aynen şöyle yazmış;
--spoiler--
heyecanla beklediğim müsabaka. young boys maçında olduğu gibi gittim yine paok forması aldım yine değeceğini tahmin ediyorum. ntvspor'dan takip ettiğim kadarıyla fener ayarında bir takıma benziyor. türkleri mikeceğiz.
--spoiler--
ulan benim ülkemde adamlar türkleri sikeceğiz yazıyor ve moderatörde seyirci kalıyor, bende buraya bizde yunanlıları sikeceğiz yazsam 1 hafta engellenmekten korkuyorum.
vay arkadaş be.

ben herşeye rağmen fenerliyim, gs liyim, bjk liyim, trabzonsporluyum, 3-5 çapulcu beni dış ülke takımları karşısında kendi yurdum takımına düşman edecek kadar güçlü bir iknaya sahip değildir, kendi boklarıyla oynasın dursunlar.
fenerbahçe'nin gruplara kalmak için gerekli olan skoru alacağı, ayrıca;

_________mert_________
_____lugano_bilica_____
_gökhan________caner_
_____topuz_emre______
_özer__________stoch__
_________alex_________
______niang___________

on biri ve dizilişiyle çıkması gerektiğini düşündüğüm maç. mehmet topuz ortada, özer sağda daha faydalı olurlar gibime geliyor. dos santos da göbeğini eritene kadar idman yapsın.
--spoiler--
konstaniyyeli rum kardeslerimize basarilar.
--spoiler--
ben de eziktaşlıların bu ezikliği nerden geliyor diyordum. baksanıza dostlar, kardeşmiş bunlar.

ha bizim sikip çoğalttığımız kardeşlerden orası ayrı mevzu.

hatırlatın da maç bitiminde atalarınızın yanına gömelim sizleri de.
fenerbahçe nin sike sike alacağı karşılaşma olacaktır.
fenerbahçe için asla kolay olmayacak karşılaşma.

zira, bugün gördük ki rakip gerçekten dişli bir takım. öyle çok üstün yetenekli adamları yok belki ama, hakikaten mücadele seviyeleri üst düzey. kimbilir belki de kendi sahalarında böyle oynuyorlardır sadece. çünkü, ajax deplasmanında da izlemiştim kendilerini ki 1-1 bitmesine karşın rezil olmuşlardı o maçta.

yine de bir beşiktaşlı olarak, en içten duygularımla söyleyebilirim ki kalbim sonuna kadar fenerbahçe iledir. desteksiz milliyetçilik ya da boş beleş hamaset değildir bu.

26 ağustos günü o sahada benim ülkem * * adına koşacak, ter dökecek adamlarla kalbimin bir olmamasını yadırgardım zaten. varsın onların içinden bazı andavallar bize 8jk desinler, "ağlamayın ezikler" desinler, zavallıyla zavallı olacak halimiz yok.

bir yanlışa yanlışla cevap vermek aptallıkların en büyüğüdür.

şimdiden başarılar.
fenerbahçe'nin yunan ibnelere sike sike yenmesini istediğim maçtır.
evet galatasaray'lıyım bunu herkes bilir ama önce türk'üm.
fenerbahçenin zaferiyle sonuçlanıcağına tüm kalbimle inandığım maçtır.bu cümleyi her maçtan sonra kurduğumun farkındayım ama taraftar reflekslerine saygılı olalım lütfen. gerekeni yapın beyin bedava be abi allahın paok undan bahsediyoruz .niang kendini toparlarsa rakip kalecisinin sonunu pek iyi görmüyorum.
stoch'lu, emre'li ve lugano'lu fenerbahçe'nin paok'u ağlatacağı maçtır. ha tabi fenerbahçe'nin adamı kanser etme yeteneğini göz önüne alırsak*, tersi de olabilir. paok taraftarı için ayrılan tribünlerin bir avuç bukalemun ile dolması da olasıdır.
(#9082504) nolu entry de tahminler tutmuş. şimdi yine söylüyorum paok un burada da kazanarak turu geçeceği maçtır.
kanı bozukların ısrarla paok'u desteklemeye devam ettiği, uefa avrupa ligi öneleme maçlarının son ayağı.

seviyelerini, yunan takımını tutacak kadar aşağıya indiren, formalarında/armalarında türk bayrağı taşımaması gereken bukelamungillerin, kızışmış yerlerine bir an önce buz koymalarını tavsiye ediyoruz.