bugün

Sözcü'yü haklı gördüğüm ilk manşet. Bu sefer olmuş sözcü
bunlar o kadar yüzsüz ki yeter ki atatürk düşmanlığı olsun. kim bilir kimin çocuğu olmayı bile kabullenirler. maksat ihanet, melunluk olsun.
Abi yıl olmuş 2016 şu bayatlamis lafı muthis ayar diye manşetten vermişler ya öldüm gülmekten.

Baymadi mi artık şu muhabbet? Sorun bakalim Büyük büyük nenenize her önüne gelene bacak arasini açma hevesi var mıymış da böyle laflar ediyorsunuz kemoslar.
gereksiz manşet.
ak götoşları rahatsız etmiştir.
Ben büyük annemden şüphe etmem mesela. Ölür yine de düşmanla yakınlık kurmazdi. Birilerinin aileleri gibi orospu ruhlu insanlar değil.

Bu sözü söyleyenler düşmana rahat rahat domalacak insanlar.
Atatürk yapmasaydi , başka biri yapacakti.

Unutmayın Türk asla esaret altında yaşamadi , yasamayacak.

Atatürk olmazsa mehmet olurdu , mehmet olmazsa ahmet olurdu. Lakin olurdu.
kahkahalara gark etmiş manşettir. zihniyete bak hele 1 gram ilerleme yok kaç yıldır.
görsel

iq seviyesi chp'nin oy oranı kadar olan malum kesimin benimsediği "atatürk olmasaydı baban belli olmazdı" zihniyetinin tekrar görüldüğü sıradan bir sözcü manşeti.

ben de farklı bir şey var sandım.
bizim oralarda gte gt derler dedigim mansettir.
Parti binasından Atatürk'ün resmini indiren akp'liler değil chp'liler diye biliyorum ben.

Ayrıca kobani gezi falan derken teröristlerle öhüm pardon arkadaşlarınızla Atatürk büstü yakan da sizdiniz.
Y-chp ye karşı olarak sonuna kadar katıldığım söz. Sözcü gazetesini her zaman alırım ve tabiki korkusuzu da. içimizdeki ümmetçi ve teröristlere ağır gelmiş bir söz.
aşağıdaki iki taş gediğe tam oturmuş, gedik büyümüş, genişlemiştir.

(bkz: #31493281)

https://galeri.uludagsozluk.com/r/982824/+
cevabı "orospu çocuğu olacaktınız" olan manşettir.
atatürk olmasaydı şöyle olurdu böyle olurdu tavırlarının bırakılması lazım. o olmasaydı savaşta canını ortaya koymasına rağmen sürgün hayatı yaşayan komutanlar vardı. bu vatan sahipsiz değil. atatürk olmasa kazım karabekir var o da olmasa bir başkası. türkiye'de kahraman bitmez. atatürk'e saygımız var; komutanlığına, siyasi zekasına... ancak atatürk'ün arkasına sığınıp da böyle kafanıza göre konuşmanız bizi birbirimizden ayırmaktan başka bir işe yaramaz. atatürk'e ağzına geleni saymak da aynı şekilde. ben atatürk'ü sevmem; sen erdoğan'ı sevmezsin; başkası başkasını sevmez... ama hepimizin ortak sevdiği şey bu vatan. Keşke hepimiz böyle ideolojik ayrımcılıklardan uzaklaşabilsek de bir olmayı öğrenebilsek.
Atatürk kovalamadan önce, istanbul'un işgali sırasında marmara'da keyif fotoğrafı çektiren aşağıdaki ingiliz askerleri gibi götlere bacağını açanların torunlarının beğenemediği manşettir.

görsel
Fotoğrafın kaynağı ingiliz imparatorluk savaş müzeleri. bu ve benzer fotoğrafların linki:
http://www.iwm.org.uk/col...ons/item/object/205249362

Bu götlerin tecavüzcü olmadığını sanan da çok yanılır.