bugün

prensip gereği kampanyalara her zaman soğuk durmuşumdur. elde kalmış satışı yapılamayan malların elden çıkarılmasını ifade eder. *
--spoiler--
istemiyoruz kardeşim zorla mı?
--spoiler--
Sacmalıktır.
Biz gittikten sonra bi yerlerine kına yakacaksan olur tabi neden olmasın. Sıctınız batırdınız ortalıgı.
üniversiteli gençler ne olacak sorusunu sordurtan kampanya. Liselileri anladık da zaten son yıllarda iyice aşağılandılar bir darbe de biz vuralım ama üniversitelilere yapmayalım ayıp. *
akıl yaşta değil baştadır. o yüzden yaş sınırından ziyade zeka sınırı getirilmelidir.
(bkz: amcık amcık konuşmak) gibi birşeydir. zira 24 ve ya 23 yaşındaki beynin üretim kapasitesi çok daha sıradışı ve enteresandır. ve karşı başlık olarak (bkz: sözlüğü tarihi eserlerle baş başa bırakmak) (bkz: sözlükte tarihi eser modası) (bkz: milf sözlük)
(bkz: niye lan) :(
(bkz: Elektrik alamadım Esra Hanım)
katılmıyorum. 20 yaş altı yapalım en azından ergen yazar olmasın sözlükte.
desteklenmeyen kampanyadır. arkadaşıma kıyamam ama. o daha 24. *
şunu 20 yapsak.
neden 25 yaş bir düşünün bakalım.
- amerikanın oyunu bunlar.
yaş konusunda indirime gitmesi gereken kampanyadır. gel hacı 22 yapalım şunu. o değil de yaş önemli değil şu sözlükten liselileri göndersek yeter, seviye yükselir.
desteklediğim kampanya. ekşi sözlükten sıkılmış biri olarak, burda da aynı çocuklukları görüp, hayal kırıklığına uğradım. yazma hevesim gitti.
pörsük sözlük mottosu.
olmadı 50+ adamları doldurun emekli muhabbeti yapın! ha bir de bak meclise gençler girsin diye ne kampanyalar yapılıyor.
(bkz: döşü kıllı olmayan yazarlar uçurulsun)

saçma bir önermedir. tahminimce 25 yaşında bir kişi tarafından yapılmıştır. kendini de zora sokmak istememiştir.
kimlik yaşının her şeyi ifade ettiğini sanan zihniyetlerin kampanyası olur ancak.
-al bunu
-bunuda al
-al baba al
-sen dur.
(bkz: mantıklı)
yaşı değil başı önemli.
sen 30 oldun da, aklın da, ruhun da kalbin de 30 mu? sorusunu bebarerinde getiren kampanya.
şiddetle desteklediğim kampanyadır.5 sene bekleriz ne olacak yeter ki doğru düzgün başlıklar ve yazılar okuyalım.
fiziksel yaşı 15; akıl yaşı 30 olan yazarlar vardır. ancak fiziksel yaşı 25; akıl yaşı -40 olan yazarlar buradan basıp gitmelilerdir.
(bkz: osman 25 f)
eski köye yeni adet kampanyasıdır. 18 yaş altı değilmiydi o yahu?
güncel Önemli Başlıklar