bugün

gerçekliği kesin olan ve önermelikten çıkan gıcık durum.
aynen öyledir. girilememekte.
msnimin herhangi bir kesintiye ugramamasindan yola cikarak soyleyebilirim ki, kanimca turkiye'ye has bir kesintidir.

edit: bu entryi girmemle birlikte benimki de kesildi. sozumu geri aldim. kahrol msn al sana bombe.
(bkz: her yerde mi gitti ya)
(bkz: karşı tarafın ışığı yanıyo ama)
(bkz: msn faturasını ödememek)
msnimin herhangi bir kesintiye ugramamasindan yola cikarak soyleyebilirim ki, kanimca bedevilere has bir kesintidir.
8100034 (hizmet gecici olarak kullanim disi) hatasindan kaynaklanan kesintidir.
an itibariyle 5 dakikayı geçmiş kesintidir.
tamda bizim modemin yapım ve yayınında emeği geçen tüm herkesin ebesiyle ilişkiye girecekken başlığı görüp kendimi suçlu hissetmeme sebebiyet veren, yanaklarımı al al yapan kesinti.

ayrıca modemin yapımı ve nakliyatı sırasında emeği geçen herkese tekkür ediyorum.
can sıkıcı kesintidir.

rus hackerlar microsofta savaş açmış.
bu entry i 10 kişiye yollarsanız msn açılcakmış. *
sabahın 4'ünde ne kadar fazla msn vampiri olduğunu gördüğüm ve sevindiğim durum. ama anladık be kardeşim gelsin atık yahu...
msn tanrısının gazabına uğradığımız hadise. neyse ki hak msn peygamberi bill gates sıcak yatağından kalkmış geliyor. haberler iyi.
http://www.ebuddy.com ve http://www.meebo.com sitelerine talebi arttıracak olan kesintidir.
bir tek bana olduğunu sanıp beni modem kırma eşiğine getiren kesinti.
(bkz: god damn you msn)
hayatı msn olanları derinden yaralamış, kimisini intihara sürüklerken, kimisini de sanal sevgilisinden ayırma noktasına getirerek, toplumun bir kısmının ruh sağlığını ve ağzını bozmuştur bu olay. cidden lan.
sanırım sadece com uzantılı msn sorunudur. co.uk ve it uzantılı msnler de herhangi bir problem yoktur yada msn bana kıyak geçiyor.*
an itibaryile acılmıstır.
sonucunda herkesin ulu chate yönlenmesini beklediğimiz hadise. daha pek hareket yok ama bekliyoruz.

(bkz: ulu chat reklam servisi)
(bkz: kopush bizi op yapsanaaa) *
(bkz: msn kesildiği için calisamadim hocam)
sorun kimi kullanıcılarda var, kimilerinde yok. ancak almanya bağlantısı üzerinden girebildiğim messenger'da memleketimden bir sürü aktif kişi olduğunu görmek şaşırtıcı.

edit: daha da şaşırtıcı olan, aktif görünen kişilerin ileti penceresine bakmaya çalıştığınızda pasife düşmeleri. çok ilginç. çok...
sorun gidere basinca key ports'ta yalan hata veren kesinti.
(bkz: yeniden dene)
uğruna tavuk kurban edeceğim kutlu hadise.

yaşasın!
an itirabıyla tekrar baş gösteren kesintidir. msn kesintisi haberleri alıyoruz yurdun dört bir yanından.
bursa' dan gelişmeleri öğrendik. demek sadece antalya' ya has değilmiş. tez zamanda yahoo messenger a geçmeyen hakem olsun.
buralara uğramamış kesintidir.
3 gündür 81000395 no lu koduyla verdiği geçici hizmet kullanılamaması durumunu bugün itibariyle ağzıma bal çalar bir edada yarım günlüğüne açık bırakmış daha sonra tekrar aynı hatayla karşıma gelmiş olaydır. 5 kere msn silip yükledim bu olay yüzünden. sanıyorum ki bi bende var...