bugün

Kadıköyde yapılacak sezonun son maçıdır. seyredilmesi gerekir. Maçın içeriğinde yengeç dansı mı olacak yoksa kolbastı mı olacak kendimce merak konusudur.
fenerbahçe'nin hamsi buğulama yapacağı maç, kesinlikle kaçırılmamalıdır,
iddialı bir menüdür..
fenerbahçe galibiyetinin ön planda olduğu ve fenerbahçe'nin mutlak kazanması gereken bir maçtır. Fenerbahçe ye karşı trabzonspor da oluşacak artı motivasyon trabzonspor u takım savunması konusunda olumlu etkilerse maç kesinlikle trabzonspor a döner. Unutulmamalıdır ki trabzonspor un malatyaspor dan 3-4 yeme potansiyeli olduğu gibi fenerbahçeye 3-4 atma potansiyelide vardır. sonuçta trabzonspor'un 1 den fazla gol yemezse kazanma ihtimalinin yüksek olduğu ancak genel manasında fenerbahçeye biraz daha dönük olan bir maçtır. *
kadıköy de kolbastı
kadıkoy bugulama
kanarya hamsi yi yedi
hamsi kavağa çıktı
yengeç hamsi yi çizdi
kadıkoy de fırtına çıktı
gibi maç sonrası manşetlerine sebep olacak maç.
fenerbahçe yenildiği taktirde gazetelerin türlü kanatlı hayvan yemeklerini manşetlerinde kullanacağı maç.
fenerbahçenin bi salaklık yapmazsa kazanabileceği maçtır
derbileri kaldıramayan trabzonspor un kadıköy den çıkmasının mümkün olmadığı, son düdüğünün ardından zirvenin daha da ilginç bir hale geleceği müsabaka.
trabzonspor lu oyuncuların kazanmaları halinde 6 ay bedava atış poligonu üyeliği kazanacağı maç. *
edit: trabzonspor kulübü tekifi reddetmiş.
hamsilerin, özellikle zenci olanların tavada çok pis kızaracağı olaydır,
tanıklık etmek isteyen dostları kadıköy e beklerim..
bir otobüs toplanarak gideceğimiz ve yendiğimiz taktirde şampiyonluk yolunca en büyük adımı atacağımız yüksek ehemmiyetli futbol müsabakası..
gazetelerde çıkan haberlere göre çok feci şeyler olacak gibi görünen maçtır,
sanırsam tribünler bir gs derbisi gibi hazırlanmakta, görsel şov ve destek üst düzeyde olacakmış,
keşke gidebilseydim, yattara ya pöykürebilseydim..
gollü geçmesini beklediğim maç..
fenerbahçe'nin yendiği takdirde 5. sıradan 2. sıraya yükseleceği maçtır.
iddaa da fenerbahçe galibiyetine 1.6 oran verilen maçtır, diğer oranları bilmenize gerek yok haliyle..
izlemesi hoş, düşmanları çatlatacak olan yıldızların maçıdır.
öncelikle bünyamin gezer'in yine sahada sadece gezeceğini tahmin ediyorum...

umarım öyle olmaz, galatasaray maçında olduğu gibi gezmeye değil, adil bir şekilde maç yönetmeye gelir.

trabzonsporumuzun maçı kazanmasını diliyorum.

trabzonspor'un maçlarına şöyle bir göz attığımızda fenerbahçe'den iyi olduğu görülmektedir, ancak fenerbahçe bu tip maçlara farklı bir ruh haliyle çıkıyor.
eğer ersun yanal bunu göz önüne alırsa fener'in gardını düşürmek hiçte zor olmayacak.

baskı feneri afallatır... akabinde golü buluruz.
gollü geçmesini beklediğim ve fenerbahçe'nin kazanmasını beklediğim maç.
çok koyu bir galatasaray taraftarı olsam da, gönlüm trabzonspor'un kazanmasından yana olsa da fenerbahçe'nin 3-1 kazanacağını düşündüğüm maç.
fenerbahçenin şovuna başlayacağı maçtır. geçmiş olsun süper lig.
trabzonspor u 3-0 yeneceğimiz süper lig maçı. bu maçı alamazsak fenerli futbolcular ortada adam diye dolaşmasınlar. adamı da hasta etmesinler.
kanımca trabzonsporun rüştünü ispatlaması için en az beraberlik alması gereken maçtır.bu maçı alamazsa şampiyonluğu rüyalarında görmeliler.daha zor maçlara çıkacaklar büyük maç kazanamadan şampiyonluğu psikolojik olarakta alamayacakları kesinleşecektir.oynayacakları üst level maçlara daha özgüvenli çıkabilmeleri için iştahlı oynayacaklardır. ben şahsen bu maçın enteresan bir şekilde trabzona kayacağını düşünüyorum.olmadı hakemlerin asılacağı bir maçta olabilir.
berabere bitecek maç. bitecek, bitmeli, bitsin berabere...

(bkz: yengeç dansı vs kolbastı)
fenerbahçe'nin; tıpkı sivasspor'un dün yaptığı gibi; eze eze trabzonsporu yeneceği maçtır.
geleneğin devam edeceği maçtır.

ayrıca;

(bkz: açılın geliyoruz)
Büyük ihtimalle Trabzonspor galibiyeti, en kötü ihtimalle berabere bitecek maç..