bugün

fenerbahçenin yarı finale kalmasını hazmedemeyen eziklerin, benfica takımını tuttuğu maç.
ne güzel adamlar yarı finale kalmış. ne güzel bir türkiye takımı yarı final oynuyor, sevineceğinize neler söylüyorsunuz.

ulan sonrada 'tc' heryerden kalkıyor, türkiye yi yavaş yavaş satıyorlar diyorlar.
sizin gibi insanlar olduğu sürece bu vatan daha çok satılır.
umarım benfica'dan da bir arkadaş çıkıp fenere 4-5 bir de benimki diye yorumlar yapar, uğurlu geliyor sanırım...
http://img844.imageshack.us/img844/4264/ n.jpg
Ust biter. Korkmadan da basilir. Tahmini 2-2.
fenerbahçe'nin kadıköy'de sadece benfica'yı değil, aynı zamanda bilindik bazı kimseleri de öttüreceği maçtır.
floryalı fransızların "benfica çok iyi takım" dedikten sonra fenerimin galibiyeti neticesinde "amaan mahalle takımı yeaa" demelerine yol açacak maçtır. saldır fener.
fenerbahçe'nin en zor maçlarından biri olacak.

benfica çok iyi atak yapan takım. ama kolay gol yiyor özellikle hava topunda yoklar, defanslarının sağı da sıkıntılı. büyük ihtimalle stoch forma giyecek, caner cezalı diye biliyorum. herhangi bir galibiyet, deplasman için iyidir. orda da konsantrasyonu bozmazsa final gelir. ama galip gelemezse işi çok zor.
kalan takımlar arasında en zorlu kura gibi görünsede fenerbahçe kendi oyununu kabul ettirirse ki ettirir -bu kadar ağır ve rezil bir oyun- benfikayi ıçerde yener disarda işe berabere kalarak eler. umarım yaniltmaz beni.
benfica gol atamazsa golsüz beraberlik olur diye düşünüyorum. nedenini bilmiyorum ama fenerbahçe nadir maçlar haricinde gol yemeden gol atamıyor. bir aralar ilk yarıda dehşet gol atıyordu şu sıralar takip edemiyorum. ilk yarı 1 denenebilir. ilk yarı 1 ikinci yarı 1 sistem kuponlarında yerini alacaktır. gönlüm ondan yana şu takımlıyım bu takımlıyım yok. yenerse ülke puanına katkıda bulunduğu için sevinirim yenilirse de benim için problem değil. ama şunu söylemeyi çok istiyorum şehir magandalarına sahne olacaksa o kupa alınmasın aga.
Benfica 36 maçta, 30 galibiyet 6 beraberlik almış, iyi oyuncuları olan güçlü bir takım. Umarım fenerbahçe bu seriyi bozar ve finale doğru bir adım daha atar. Zor bir rakip ama yenebileceğimizi düşünüyorum. Umarım her şey yolunda gider.
fenerbahçe 2 maçta da kazanamayacaktır.
Evimizde 1-0 yada 2-0 yenersek tur atlayacağımız takımdır.
Zorlu bir fakat bir o kadarda güzel geçeceğine inandığım bir maç.
allah yardımcımız olsun.
ilk maçı alınca savunmaya yatarsak rövanşında yine bir 7 yiyebileceğimiz maçtır. güzel maç olacaktır.
fenerbahçe nin gol yemeden avantajlı bir skor yakalamasının elzem olduğu maç.

Zira benfica kendi sahasında çok coşkulu ve baskılı oynuyor. Ayrıca kontra atakları da çok etkili. Tüm bunlar göze alınırsa, fenerbahçe nin en sevmediği rakip tipi diyebiliriz benfica için.

Işi ikinci maça bırakmamak gerekiyor. Aksi halde final zora girer.
onlarin tribunlerine aliskin futbolcularimiz.
turkiyedeki tribun baskisi baska bi yerde yok cunku.
Tüm Türkiyenin fenerbahçenin kazanmasını istiyeceği ve gururlanacağı uefa avrupa ligi yarı final müsabakasıdır.
lazio'dan daha iyi bir takım değil benfica. dolayısı ile pekala fenerbahçe bu turu da geçebilir.ama tabi zorlu bir eşleşme. tur ortada. yine kanımca ilk maç belirleyici olacak.fenerbahçe bir şekilde mümkünse gol yemeden kazanmayı başarırsa finale çıkar.
bala göte yarı finale gelen febeşin sonunda gerçek bir rakiple eşleşip içerde dışarda kaybedeceği maçtır.
finale çıkma umudu açısından iki takımında %50 şansı bulunmaktadır. benfica'nın kadro zenginliği açısından önde olduğu fakat kadro başarısı açısından fenerbahçe'nin önde olduğu bir maç izleyeceğiz. inşallah fenerbahçe her takıma yaptığı gibi kendi sahasında top çevirip maç zevkimizi bozmaz. tabii karşı takımın temposunu azaltmak için maçı soğutmak gerekir ama tüm maçı soğutmadan oynamak gerekir.
Pardon incici abim yazmış.
benfica nın gol atacağı karşılaşma.
fenerbahçe'nin en az 2 farkla kazanacağı maç.
sevmiyor olabiliriz. şerefsiz bir başkana ve teknik direktöre sahip olabilir. yavşak futbolcuları da olabilir ama sonuna kadar desteklemek gerektiğini düşünüyorum. yüzümüzü kara çıkarma benfica. * * *
fenerbahçemiz 0 1 geriye düştüğü maçı çevirmesini bilecek ve 2 1 kazanacaktır.