bugün

http://www.ensonhaber.com...e-patlama-2012-09-25.html çok sayıda yaralı olan patlamadır. şehitler olduğu söyleniyor.

edit: an itibariyle 7 sehidimiz var.
habertürk ve haber365 ten geçildi. haber doğru. yaralılara acil şifalar, vefat edenlerin ailelerine allah sabır versin.

http://www.haberturk.com/.../779656-tuncelide-patlama
http://www.haber365.com/H...ent_Merkezinde_Patlama/1/
Hainlerin iş başında olduğu saldırıdır. Söylenecek çok fazla şey kalmamıştır artık. mantıklı cümle kurma konusunda sıkıntı yaşıyor insanlar.

birde şunu söylemek gerekli bölgede yaşayanlar akp hükumeti tarafından pkk nın kucağına bırakılmıştır. Biraz empati ile olayı anlayabilirsiniz. Ben batman, diyarbakır ve mardin de bir çok ilçe ve köy gördüm. Orada yaşayan türkmen köylüler bile pkk ya ses çıkartamıyor. Sıkıysa sen çıkar? Evinde çocuğun hanımın akşam pkk kapında hadi bakalım?

Devlet pkk ile mücadele etmek yerine, pkk ile mücadele eden komutanlarla mücadele ederse... neyse!
gelen haberlere göre 7 eve ateş düşen saldırı.
görsel
bıçak kemiğin anasını sikmiştir.
7 şehitin daha verildiği patlamadır. sivil araçlar da yakılmıştır.

nereye kadar allah'ım?!

(bkz: isteyen her asker dönebilsin kampanyası)
iktidar yalakası kutsal kum torbalarının altına hiç entry girmediği başlıklardan biri.
çünkü onların elleri, akp'li iktidar paçavralarını alkışlamakla meşgul.

gidin verin yine o kanlı oyunuzu hain partinize. gece de rahatça uyuyun yataklarınızda.
şehirlerin içlerine kadar girdiler nasıl boktan bir istihbaratımız var. allah kahretsin.
SON 30 yılın en iyi dönemindeyiz demişti Bülent Arınç.

iyi kavramı zannediyorum ki herkes için bambaşka anlamlar yüklü.
türkiye cumhuriyeti devletinin ve hükümetinin basiretsizlikleri sonucunda alınan acı haberlerden yenisidir.terörle mücadele yerine müzakere edenler; ne şehitlerimiz ne de bu vatan ihanetinizi unutmayacak.
7 eve ateş düşmüştür.

7 annenin, babanın, kardeşin ciğerine ateş düşmüştür.

olağanüstü hal istiyorum, çok şey istemiyorum! vatansız, namussuz, şerefsiz gündüz vakti sivil vatandaş olurken gece askere, vatana kurşun sıkıyor! bunun başka bir çözümü yok!

bu meselenin dil, kimlik meselesi olduğunu iddia eden aptaldır, gerizekalıdır, embesildir. mesele başka, mesele çok başka... meselenin bir ucu binlerce kilometre ötede...

sorumluları da içimizde...

başımız sağolsun, vatan sağ olsun diyeceğim de, vatan üzerinde çok orospu evladı var, diyemiyorum artık.
olu insanlar uzerinden yine yeniden ulusalcilarin iktidara kin kusma firsatini veren saldiri.

pkk bir guvenlik sorunu, orda hic bir hukumet askerin elini tutmus degil , ordunun yetersizliginden ksynaklanan bir durum soz konusu , bu ordu asli gorevini yerine getirememekdedir dunde oldugu gibi bugunde.
yarın "300 pkklı çembere alındı." haberleriyle karşılaşmamıza neden olacaktır.
Vicdanını satan herkese lanet olsun.
yine orospu çocuğu terör örgütünün kalleşçe eylemlerinden birisidir.

öyle bi hal aldı ki artık bu durum bordo klavyeli diye diye millet artık hiç bir sosyal çevrede kınamıyor da durumu. neymiş tepki mi verilirmiş klavyeden. türkiye'de haber sitelerinden çok facebook, twitter gibi sitelerin haber bantları okunuyor. bunlara göre heralde bi gazatede köşe yazarı falan olmak gerek tepki verebilmek için.

özet geç: tepkini ver türkiye.
--spoiler--
olu insanlar uzerinden yine yeniden ulusalcilarin iktidara kin kusma firsatini veren saldiri.
--spoiler--

sizin gibiler için sadece "ölü insalar" oldukları içindir belki. sizin gibilerin hükümetin tsk'nın elini kolunu bağladığını bilmediklerinden yada bilmezden geldiklerindendir belki.
hala sizin gibi utanmadan ordu yetersiz diyebilenlerin yüzündendir belki.
hain saldırıdır.

artık bizim akp'den hiç bir beklentimiz yok, tüm kınamalarımız ve nefretimiz akp'nin %50 sinedir.

çünkü akp on yıldır ısrarla terörle mücadele yerine müzakere yolunu seçti. her yıl seçim dönemlerinde hainlerle yaptığı anlaşmalar dışında, saldırı ve şehit sayısında istikrarlı bir artış oldu. buna rağmen bu partiye ısrarla oy verenler, bence akp'den daha çok vebal altındadır. kabul etseler de etmeseler de bu böyle. hiç ağzınızdan salyalar akıtarak şehitleri istismar ediyorsunuz demeyin, olmayanı mı söylüyoruz. şehitler ve pkk'ya karşı akp'nin politikalarını hiç eleştirmeyi düşündünüz mü?, gönül verdiğimiz parti elinde yetkisi olmasına rağmen neden kullanmıyor, neden bu hain saldırıları acziyet için de sadece kınamakla yetiniyor, bunlar hiç vicdanınızı rahatsız etmiyor mu?, eğer etmiyorsa bizim size yönelik eleştirilerimizde etmesin.
askere gitmek bu ülkede bir namus meselesi gibi görülür, ona göre değer verilir, ona göre askere gidenler uğurlarnır, usulünce ağırlanır, saygı görür. bu noktada sanırım katılsak da katılmasak da gerçekler budur; ama bu mnakodumun yerinde artık ne askere saygı kaldı, ne askerin bir önemi kaldı, ne namus ne ar ne hicap hiçbir şey kalmadı. Parası olan milletvekili oldu, mafyacı olan, çeteci olan, terörist başı olan vekil oldu; ama esas olan halil'e, ali'ye, mehmet'e, ismail'e, emre'ye ve daha nicelerine oldu. Soruyorum bu nasıl bir genelkurmay ki göz boyamaktan başka bir işe yaramaz, bunlar nasıl vekil ki askerini korumak için kendini siper etmez, müdahale etmez, ses çıkarmaz. Şimdi son kez bu entryi okuyanlara soruyorum: bu insanlar askere nasıl gitsin? kime askerlik yapsın? nasıl namus meselesi olarak gördüğü işi inanarak yerine getirsin?
not: ulan şimdi bir de bordo klavyeli falan dersiniz sinirlerimi hoplatırsınız,o yüzden bir süre yokum.
Terörle mücadele o kadar iyi gidiyor ki hergün birkaç kişiyi öldürüyoruz ops pardon hergün bir kaç şehit veriyoruz. Şehit olan vatandaşlarimiz'a Allahtan rahmet diliyorum.
televizyondan yayınlanan görüntülerden görüldüğü kadarıyla hiçte zor arazi şartları bulunmayan bir bölgede gerçekleşmiş pa tlama zaten tunceli şehir merkezinden patlama sesi duyulmuş.

birkaç mehmet öldü diye milletin meclisini toplayamayan; pkk militanlarının bu kadar rahat çalışmasını sağlayanlar utansın.
aman başbakanım, lazım falan olur dursun bu burada.

https://www.google.com.tr...&biw=1280&bih=858
(bkz: bıçak kemiğe dayandı)
(bkz: gereken yapılacaktır)
Altına boşuna nefes tüketilmemesi gerekir.Zira RTE bu tarz problemlerle uğraşıp çözüm yaratacağına ;
kendisi için A320 sipariş ediyor şu sıralar.

(bkz: Vatan sizi affetmeyecek)
aklım almıyor arkadaş.. ben bıktım küfür etmekten ...
ateş düştüğü yeri yakıyor orospu çocukları vatanı böyle mi yönetiyorsunuz ?
7 tane askerin değil 7 tane vatandaşın şehit olduğuna dair bilgi var bazı kaynaklarda.

2 aracın alev aldığı ve araçlardan birinin sivil olduğu yönünde bir bilgi var.

edit: 4 ü jöh personeli olmak üzere 7 şehidimiz var. saldırıya uğrayan araç tunceli il jandarmaya ait.