bugün

mirsad'ın fazlasıyla arandığı karşılaşmadır. fener kötü oynamasına rağmen devreyi önde bitirdi lakin ikinci yarıda bir anda yakalanacak olympiakos serisi maçı zora sokabilir.
ilk yarı fenerbahçe ülker'in 36 - 34 üstünlüğü ile sona erdi. umarım ikinci yarı saçma sapan top kayıplarına devam etmeyiz. a bir de şu hatalı yürümeler var. dikkatli olmalıyız. ancak maçta farkettiğim bir şey var; teodosic elindeki topa müdahalede bulunduklarında ne garip bir hal alıyor öyle. elektrik çarpmış gibi.
(bkz: fransızda olursun yunan da senin sorunun tohumunda)*
Yenersek büyük iş başaracağımız aynı zamanda ileride bizi büyük şeylerin beklediği maçtır.
hayi fenerbahçem şimdi sen 1 saat sonra beşiktaş kazansın.
hakemlerin fenerbahçe ülker oyncularına faul çalmak için fırsat kolladıkları maç olmaktadır. yenersek hakemler de havalarını almış olacaklar. yalnız ömer'in de mutlaka devreye girmesi lazım.
47-37 fenerbahçemizin önde olduğu maç.
fenerbahçe 2. yarıya 7-0 lık bir seri ile başladı: 47-37.
acıların çocuğu imajı çizen teodisic in blok görmüş teodosic bakışınıda göstermesi de beklenen maçtır.
55-54 3. periyot sonucu. inanılır gibi değil 12 sayı fark 1 sayıya düştü.
55-62 yunan piçler önde.
fenerbahçe'nin sıçtığı maç. 57-64 gerideyiz. son *5 dakika.
mavro kefalidis malının yunanları sırtladığı maç.
bu ne kardeşim ya yine son çeyrekte sı*ıyoz.
fenerbahçe ülker in son çeyrekte fena sıçtığı maç.kimse hakemler diye zırvalamasın.durum ortada.sara rezil,ukiç öyle.takım facia.
bu arada salondaki taraftarında kuru gürültü oldugunu olimpiyakos farkı 10 a çekince bir kez daha gördük.sizin gibi taraftar olmaz olsun.
65-80 maç sonucu.
fenerbahçe nin kazandığı herşeyi kaybettiği maç olmuştur.
artık naparlar ederler bilmiyorum valencia yı yenmeleri gerekiyor 3-0 başlayıpta bu gruptan çıkamazsa...
eldeki maç nasıl verilirin en güzel örneği maç olmuştur. buraya kadar bu takımla geldiysek, haftaya da bu takım bu durumu düzeltecektir. zor olacak ama başarmak zorundayız. müthiş başlamış avrupa serüveni bu şekilde bitmemeli.

ah be mirsad nerdesin...
kimse beni bu akşamki fenerbahçe ülker'in barcelona'yı,siena'yı,olmypiakos'u deplasmanda yenen fenerbahçe ülker olduğuna inandıramaz.
olmadı fenerbahçem maçıdır hala çeyrek şansının devam etmesinin yanında valencia evinde bizim kadar cömert olurmu bilemiyoruz tabiki yinede alkışı hakeden mükemmel basketbolculara ve takıma sahibiz sonuç ne olursa olsun şimdiden teşekkürü borç biliriz.. ukiç son sözüm sana an geldi varlığın yokluğuna yenildi...
şu durumda valencia ispanyada bizi kıtır kıtır yer. geçmiş olsun avrupa defteri noktalandı diyebiliriz.
ne tesadüftür ki, bir ispanyol takımıyla gruptan çıkma mücadelesi veriliyorken, bu maçı iki ispanyol hakem yönetmiştir.

edit: salondaydım herşeyi gördüm.

büdüt: eksileniyor ilginç, yanlış olan birşey yok, maçı iki ispanyol hakem yönetti.
yunanistan da kazanılan maçtan sonra giderek düşen ama alınan iki galibiyetle su üstüne çıkmayan form düşüklüğünün
zalgiris maçıyla birlikte en büyük göstergesi olan maç.üçüncü periyotta bir anlık rüzgarla oyunu kopma noktasına getirdik ama o rüzgar dinince olanlar oldu.hücumda birkaç maçtır durağan oynamamız dikkati çekiyor.

her şey bi yana artık takımlarımız farkı 14-15 sayıya çıkararak oynamasınlar.maçın sonuna kadar başabaş gitsinler.
oyunu kontrol edelim ya da farkı daha da açalım derken maçı vermezler en azından.
fenerbahçe'nin 10 sayı öndeyken ,15 sayı fark yiyip, sinirleri hoplatmıştır.
takım mı yorgun, mirsad'ın yokluğu mu etkiledi, sorun koçta mı bilemiyorum, ama yazık oldu.
barcelona'yı deviren takım, bu hallere düşmemeliydi.