bugün

bazı şeyleri başaramadığını görüp de gecenin bu saatinde hüzünlenmektir.
(bkz: Bok var hatırlatıyorsun)
30'lu yaşlara geldiğinde 'huzunlenecegime, o an basarmak icin geç degil deseydim' demekten önce yapilacak o kadar cok seyin olduğunun farkina varamadigin yastir.
yine de üstüme düşeni yapmaliyim !

bir abi tavsiyesi 'geçmişinin esiri olmayi bırak, geleceğinin mimari olmaya bak' . beni umursamayip kolay olani seçerek (huzunlenmeye devam ederek) başarısızlığa kaldigin yerden devam edebilirsin. yada...

edit : samimi olarak söylemek isterim ki eksileme ve artilama pek dikkatimi çeken kriterler değil. bu nedenle istediğiniz kadar eksileyebilirsiniz . hatta (eğer olabiliyorsa) bir ekside ben veriyorum şimdi kendime sizden kiymetli değil. fakat bu yaziyi neden eksiledin onu gerçekten merak ettim. sanirim sen 25 yadindasin. sözüm soz simdi eksiliyorum kardesim kendi mi. hatta sende eksile bi kac defa hincini alabilirsin.
hayatın akış hızını sizin adım atma yetinize göre belirlemediğini anladığınız yaştır. fark ettikten sonra silkelenip koşmaya başlanırsa ne ala ama yok oturmaya devam edecekse kişi otuzunda çok daha efkarlı bir halde olacaktır.
zamanında sol şeritten kaptırıp çok hızlı geldiğimden bir anda geçip 10 sene ötesine fırlayıverdiğim yaştır. siz siz olun ya orta şeritten ya en sağdan gidin yavaş gidin tadını alın..
universite okuduysan ve askerlik yapmadiysan bir de calismaya baslamissan askerlikten kacma yollari arama yaslaridir.

elinin ekmek tutmasinin ne kadar guzel oldugunu anladigin yastir ayrica.
Gençlikten yetişkinliğe tam bir geçiş evresidir. Hatta çoğu insan size 24 demez bile direk 25 yaşına geldin diye cümleye başlarlar.
su an tam olarak bulundugum yas. en kötü yilim gibi geliyor. lanet olsun.