bugün

marcelo'nun yürüyerek attığı golle skoru 3-1 yaptığı maçtır.

edit: entry yazarken bir tane de ronaldo atmış sanırım. arkadaş bir golle bu kadar mı çöker takım ya.
35 metrede topla buluşan ve kimsenin basmadığını gören marcelo nun ikramı geri çevirmeyerek bitirdiği maçtır. bu başıboşluk yakışmadı atletico ya...
Ezerek alınan maç.

ronaldooooooo
Acayip şike dönen maç.
5 dakkada 3 gol olan mac ameke..
nasıl bir maçtır arkadaş böyle bu dedirtti resmen. real madrid yaptı yapacağını yine. helal olsun.
15 dakikada 3 gol attı adamlar. Gönlüm atletico'dan yanaydı ama maç çok uzadı oyundan düştüler. Hak eden kazandı.
simeone'nin son dakikada kafayı sıyırdığı maç.
daha 3-1 oldu diye entry girerken 4-1 olan maç.
Galatasaray'ın kadın basketbol takımının Avrupa finalinde bizi yenmesinden beri en çok koyan maçtır. Yazık lan simeone ye üzüldüm. Adam hala alkışlıyo.
simeone'nin kendi elleriyle verdiği maç olmuştur. la liga maçı sanıp beraberlik bile yeter sandı galiba. ikinci yarı öyle bir çekildi ki atletico , mourinho'nun otobüsü hikaye resmen tır çekti. takım zaten yorgun bu çekinme oyundan düşürdü atletico'yu. ve nitekim sonuçta gösterdi bunu. neyse sağlık olsun. atletico zaten bu sene zirveyi yaptı.
atletico madrid'in 1-0 öne geçtikten sonra 2-0'ı atamamanın ve son 20 dakikada defansa çekilmenin cezasını çektiği ve şampiyonlar Ligi kupasının uzatmada 3 gol bulan real madrid'e gittiği maçtır.
real bitti demeden bitmez agaa! Ronaldo yine noktayı koydu, spiker göt oldu, gecenin özeti bu.
atletico madrid'in gol pozisyonuna girmeden tamamladığı maç.
Hakederek kazandı real. Atletico kazansaydı çok yazık olurdu... muhteşem final, muhteşem real... evet, kupa madrid'e gidiyor, hem de cibeles'e...
diego simione " adamlar bize tecavüz etti " diye açiklama yaparsa şaşirmayacagim maçtir.
öncelikle söyliyim atleticolu değilim hatta sempati de duymam, biraz itici bile geliyor denebilir, arda'yı sevmem. ama bu maç atletico'nun hakkıydı. sen 90+3 e kadar önde götür sonra 3 gol peş peşe ye ve babayı al. olacak iş değil.
Ezerek alınan maç.

ronaldooooooo
spiker bey'e selamlar, kaybolup gitti dediği ronaldo noktayı koydu, yine oynayamadı dediği bale gol attı, adam hayatında böyle ayar yememiştir amk.
görsel
görsel
görsel
sikeyim böyle işi.

iddada 4-1 skor oynamıştım real madrid'e maçı esnasında uyuyordum kalkıp skora baktım sevinçten havalara uçtum amk.

biri şaka desin lan. uzatmalarda 4-1 olmuş.

real madrid'!in şampiyonlar liginde çift rakama çıkan 10 ilk kulüp olmasını sağlamıştır
başbakanımız 'real şampiyon oldu' demeden, reaksiyon göstermeyelim. oyuna gelme türkiyem...
http://galeri.uludagsozlu...9Fampiyonlar-ligi-finali/