uefa avrupa ligi 3. ön eleme turu maçı.
sıkıntılı maç.
herşey olabilir.
Yeni bir tromso faciası olacak maç. Evet.
Hajduk split in zayıf Fransız rakibi karşısında zorlanmayacağı maç. Antrenman havasında geçecektir.
galatasaray’ın yedek kadrosunun bile kağıt üstünde son derece güçlü olduğunu gösteren maç. çok yönlü oyunculardan kurulu galatasaray takımı ligi domine edebilir. Pek çok yedek oyuncu as kalitesinde.

Etobo ayağına hakim, klas bir oyuncu.
bol yedekli kadroya rağmen tecrübemizle turu geçtik.
diagne nin çarptığı kaleci.

görsel
maçın takip ettim, tamamını izleyemedim ama özetini izledim.

nerdeyse 5-6 oyuncumuz rotasyonda iken yine de 5-6 tane net pozisyon bulmuş, müthiş futbol oynayıp, maçı belhanda ve babel'in pozisyonları ile kazandık..

mbaye diagne'ye ayrı bir parantez açmak istiyorum, öyle müthiş şekilde hazırlamış ki kendini, yeri geldiği zaman radamel falcao ile yanyana oynarlarsa ortalığın ...... koyarlar..

anladınız siz ne demek istediğimi *

öyle ki müthiş bir atak geliştirdik, diagne'nin plasesine savunma müdahele etti, şahane bir gol olurdu olsaydı, aynı şekilde müthiş bir rövaşata atmış, gol olsa tadından yenmezdi..

umarım haftaya rangers eşleşmesini de güzel bir şekilde geçelim,18 oyuncumuz hatta 20-24 oyuncumuzu yeterince verim alarak kullanalım, böyle devam edelim, en azından yarı final ve final oynama başarısı gösterip 2000 yılında olduğu gibi uefa kupasını tekrar ülkemize getirebiliriz.