bugün

Belletti'nin oyuna sonradan girip gol attığını hatırlıyorum.
Boyle maclari yillar gectikten sonra nasil hatirlayip da tekrardan bu basligi hortlatiyorsunuz takdire şayan dogrusu.
messinin dünyaya, hazır olun ben geliyorum, dediği maçtır.
Ne maç amk nasil adam kovalanir ders niteliginde aç aç seyret.
efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir.
Su an ntvspordan yayinlanan mactir.

Yemin ediyorum bu adamlari ozlemisim. Bu adamlari izlemeyi ozlemisim.

Saha sartlari, formalar, kameralar her sey su an daha iyi belki ama o futbolun tadi asla yok.

Ronaldinhoyu izledikce bir garip oluyorum oglum. Keske hic buyumeseydik ya da onlar hic yaslanmasaydi.

Edit: bu arada ertemi de es gecmeyeyim, sesini duyar duymaz cocuklugum gozumun onune geldi adetA.
Saha bok gibi.

Messi çocuk gibi.

Frank riijkard'ın barcelona'yı barcelona yaptığı zamanlar.

Ronaldinho'nun en hızlı zamanları.

Drogba'nın yeni parladığı zamanlar.

Peter cech'in kafasında ki koruycu yokmuş o zaman.

Arjen robben'in yıldız adayı olduğu zamanlar.

Spikerlerin spiker olduğu zamanlar.

Vaybe zaman ne çabuk geçmiş yaşlanmışız aga.
An itibariyle ntvsporda tekrarı verilen maçtır.
barcelona'nın 2-1 kazandığı maç olmuştur.

GOLLER: Dk.59 Motta (kendi kalesine), Dk.71 Terry (kendi kalesine), Dk.80 Eto'o
ronaldinho nun gol atacagı ve chelsea nın de farklı maglup olacagı bir sampiyonlar lıgı 2. tur macıdır.
Süper ligimizin kalitesizliğinizi yüzümüze vuran messi adlı futbolcunun chelsea savunmasını dağıtan harika oyununa tanıklık ettiimiz süp
er maç...
barcelona'nın işi ilk maçtan bitirdiğinin işareti olan maçtır *
messi nin sahaya damgasını vurdıgu mac bide o şutu direkte patlamasaydı....
messininde artık iyice barcadaki yerini perçinlediği maç olmuştur.
barcanın 1-0 gerideyken kaçırdığı mutlak gol sonrası babamın "allah belanızı versin bea" diye haykırmasıyla babamın içinde nasıl da deli dolu bir katalan ruhu olduğunu göstermiş maçtır.
chelsea nin son 30 dk da yaptığı tek sey topu alıp koşturmak oldugu maç
muhteşem bir ikinci yarı, muhteşem oyuncular, muhteşem taktikler...
mourinho ronaldinho yu durdurabilmek için 3 kademeli defans oluşturmuş. ronaldinho nun karşısındaki chelsea li futbolcunun arkasında başka bir chelsea li vardı. adım attırmadılar. buna karşın rijkaard -bence- chelsea nin böyle oynayacagını bildiği için oyunu ronaldinhonun değil messi nin üzerine kurmuştu. ilk 60 dk ya bakarsak eğer zaten ronaldinho nun pek fazla topla oynamadıgı -veya taktik gereği- oynamak istemediği görülür. kısaca barca nın taktiği, önce messi yoracak sonra ronaldinho vuracaktı. son 30 dakika ronaldinho şovu izledik. muhteşemdi. ondan top alabilene aşkolsun...
sonuç olarak teşekkürler barcelona teşekkürler chelsea ve tüm oyuncular....
geçen seneki saibeli(son dakika golündeki faul) erken finalden sonra bu sene yine bir penaltisinin yenmesine ragmen 2-1 kazanmasini bilen barca'nin ne kadar kaliteli oldugunu gösteren maçtir.. * barcelona nin chelsea nin bütün çirkefliklerine ragmen, bütün tahriklerine ragmen, taraftarlarin bütün irkçi protestolarina ragmen barcelona'nin chelsea ye futbol dersi verdigi mactir.ronaldinho nun, messi nin, eto'o nun ne oldugunu anlamalarini saglayan mactir..messi'nin her pozisyonda bütün takimi dizmesiyle kimin maymun oldugunu gösteren maçtir..

ayrica spiker ertem sener in de süper eglendirmistir..
"maurinho nun suratindan hersey anlasiliyor..bazen susmak herseyi anlatir.."
"ne pele ne maradona kusura bakmasinlar dedirten oyuncu" (bkz: ronaldinho)

sonuçta hak eden kazanmistir..bizi çok mutlu etmistir..barca miz evinde de yendi mi damamdir...

(bkz: irkçi ingilizlerden nefret etmenin dayanilmaz hafifligi)
bir all-star futbol maçı seyrettirdiler bize.19 yaşında bir çocuğun chelsea li oyuncuları dizişini izledik.(messi)
bu maçta oynanan eğer ki futbolsa bizim ligimizde oynan nedir sorusunu düşündürten aktivite .
an itibariyle chelsea bir serbest vuruştan gelen topa barcelonalı defans oyuncusunun ters vuruşunda attığı gol ile 1-0 öne geçmiştir.
berabere bitmesini umduğum maçtır.
(bkz: iddaa)
şampiyonlar ligi erken finali.
inşallah futbol adına güzel şeylerin olacağı izlenmesini tavsiye ettiğim maç...
daha yapılmadan hakkında bu kadar entry girilince, öldü sandığım maç. *