bugün

Sarı gelinleri umutlandırıp ağlattığımız maçtır.

Haftaya da ağlayacak olan bir kedicik var.
Devlet beslemesi Liseliler ile ağlak PAvalı köpekleri üst üste koyup hoplattığımız maç.
görsel
3 te 3 için bir viraj daha dönüldü.
ve maç bitti.

3- 1.
10 dakika önce ben: bu takımı da yenemiyorsan şampiyon olma abi zaten galatasaray'a hayırlı olsun.

şimdi ben: bekle galatasaray bekle kocan geliyo!!!!!

tanım: renkli kudurtan maç açık ve net.
maçın yarısı kavrecmanın yalandan düşüşleri, diğer yarısı da boş koşularla dolu maç. hoçasından kapmış bir şeyler.

ayrıca şenorr hoçamın kendini yer atma hamlesi tam gelecekti ki gol geldi, bu taktiğe gerek kalmadı.

şanlı galatasaray haftaya 50bin seyircisiyle bu balonların içinden geçecek. direk skor veriyorum; 2-0 gs.

bu zuzay takımının defans yapmaktan haberi yok ama bilmiyorlar ki haftaya en çok buna ihtiyaçları olacak. kapanan takımları açmak kolay, peki ya saldıran takımlara karşı taktikleri ne?

tabi ki gol yemek. haha.
ve bir gol daha

3 - 1.

quaresma.

dakka 87
Adam düşmeme mücadelesi yapan malatya için "kapanan malatya ya girsin bu gol" diyor. Sonra tinerci dediklerinde kızıyorlar amk. Sen bayern e kapandın ya almanya da tek kale oynadı herifler ona rağmen 5 lik oldunuz.

Ne yapacak malatya beşiktaş deplasmanında haldır huldur saldıracak mı?

Ek: öyle silersin işte yazdığını.
ne dediysek o.

dakka 83.

talisca.

ve 2 - 1.
talisca gollllll.
10 dakka içinde 2 - 1 olacak.

yani olmalı.
3-1 alırız net.

edit::)
malatyanin net kırmızı kartı sarı kartla geçiştirilmiştir.
kart sınırındaki beşiktaşlı bütün oyunculara galatasaraylı hakem halis özkahya'nın sarı kart göstereceği maç. çünkü haftaya galatasaray'la oynuyoruz.

adamlar hakemliğe değil bunlara çalışıyorlar.
(bkz: yeni malatyaspor un beşiktaş a döşeyeceği boru)
beşiktaş'ın çoşkuyla oynarsa 3-4 fark atacağı maç.

aksi halde 2 atar.
hakemi halis muhlis galatasaraylı halis özkayha olan maç. beşiktaş'ın haftaya maçı galatasaray'la, kadroda önemli isimler sarı kart sınırında ve görev halis özkahya'nın. 3 sezon önce çizgiye bastı diye atiba'yı gs maçı öncesi cezalı duruma düşüren halis işte.

artık hiç şaşırmıyorum doğrusu. fatih terim'in hiç ortada yokken bir anda göreve gelmesi bazı şeyleri açıklıyor. alanyaspor maçında yaşanan hakem skandalları bugün ve gelecek hafta devam edecek anlaşılan. galatasaray en son şampiyon olduğu sezonda da aynı şeyler yaşanmıştı yine benzerleri yaşanıyor. tarih boyunca böyle oldu bu açık ve net.
Şenol güneş in kafasını iyice sarıp mumyalayıp çıkarırlar maça kesin.

Ay bakın çok kötü olmuuuuş.
Malatyaspor'un öne geçmesi durumunda kara kargaların sahayı terk etmesi muhtemel olan maç.
Beşiktaşın şikeci malatyayı inim inim inleteceği maçtır.