bugün

fenerbahçemizin 3 atıp 2 yiyeceği karşılaşmadır.

(bkz: gol atmak)
(bkz: gol yemek)
fenerbahçemizin attıracağı karşılaşma..
sona erdiğinde fenerbahçeli arkadaşların yine yeni yeniden hakem bahanesiyle ağlayacakları maç.
bir puanın fenerbahçe'ye yeteceği maç. ayrıca şimdiden bazı rakip taraftarların saçma sapan yorumlar yazdığı maç. e tabi, rakip fransız olunca, kan çekiyor haliyle.
1 puanın gruptan çıkmak için yettiği maç.
allah'a şükür saçma sapan hakemin yönetmeyeceği maçtır. onun için fenerbahçe rahat rahat istediğini alacak ve üst tura adını yazdırıcacak.
haydi fenerbahçem zafer bizim olacak.
ingiltere Futbol Federasyonu'ndan Martin Atkinson'un yöneteceği maç.
iddaa da fenerbahçenin oranı bir hayli yüksek.

şeytan dürtmüyor değil.

atıp yatarmıyız üzerine acep.
0-2 fenerbahçe'nin üstünlüğüyle bitmi$ olan kar$ıla$ma. goller gökhan gönül ve sow.
3-1 3-2 ya da 2-1 bitip fenerbahçenin alacağı maçtır.
(bkz: iddaa)
galibiyetle döneceğimiz karşışma. fazla büyütmeyin diyorum beyler gözünüzde marsilyayı.
fenerbahçemizin 3-2 kazanıp türkistanı sokağa dökeceği karşılaşma.
goller musa(2) ve canerden.
ben dahil tüm fenerbahçelilerin puan için inleyeceği maç. lakin olası durumda son maç hiç çekilmez, şimdiden söyleyelim.
1 ya da 0 olacak maç fenerbahçenin kazanmasını zor görüyorum açıkçası ama hayırlısı.
3.80 oran var. iyi bir kombinasyonla para vurulabilir.
fenerbahçenin yenileceği maç.

bmg maçında da aynı hazin son olacağını düşünürsek,

tabi ki gruptan lider çıkmasını hatta 2. olmasını engelleyecektir bu sonuç.

edit: yapmayın çocuklar..
Fenerbahçenin 2-0 yenecegi maçtır. iddaa oynayan aradaşlarıma tavsiyem 0/2 oynasınlar.
star tv'den yayınlanacak maç. ilk birkac maçtaki dsmart saçmalığına da son maçlarda son verildiğini görüyoruz, sevindirici.

kalbimiz yine buruk, büyük reyiz alex'i arayacak gözümüz, aykut'un saçma sapan vizyonu ve tercihlerine delireceğiz ama avrupa maçı olunca savunuyorum işte şu takımı, dayanamıyorum.

kobraların efendisi sow ve son mohikan meireles'in çılgın performanslarıyla alabileceğimiz maçtır.

ekleme: imla
ülke olarak puana ihtiyacımız olduğundan fenerbahçeye başarılar dileriz.
fenerbahçenin kazanmasını istiyorum ama gerçekler acıtır. fenerbahçe, marsilya ayarında bir takım değil. dolayısıyla marsilyanın rahat kazanacağı maç olacaktır.
fenerbahçe'nin hiç olmadı bir farkla alacağı karşılaşmadır.

edit: ln. kimsede çıkıp demiyor maç kadıköy'de değil diye.
fenerbahçe'nin umarım yeneceği karşılaşma olacaktır.. biz yendik sıra sende kanarya! haydi yenin şunları..

not : galatasaray'lıyım
not : süper lig'de sizi sikicez ona göre..
fenerbahçe'nin 27 senelik geleneği yine bozmadan evine döneceği maç.

fransa takımlarına karşı son galibiyeti; (bkz: 18 eylül 1985 bordeaux fenerbahçe maçı)

keşke yenseler ama nerede...
maç sonucu 0 oynayacağım karşılaşma.

not:fenerliyim.