bugün

bugün dursun özbek'in 'galatasaray batıyor' temalı konuşması futbolcuları etkilemiş. çok belli oluyor bu maçta.
(bkz: trabzonu kurtaracak takım belirlendi)
golün tekrarında ofsayt olduğu anlaşılan maç.

canlı izlerken kimse seçemez ofsayt olduğunu. insan gözü lan bu. webcam değil.
görsel
ölü toprağı atılan maç. tıpkı dış mimarisinin sönüklüğü gibi içerde de sessiz fırtınalar esiyo. Karadeniz fırtınası gibi sanki, tuhaf.
ya amk cavandası bir kerede sağdan bindir dediğim maç. sabriyi arar olduk.
sabrinin zencisini buldu galatasaray. bir on sene kullanırlar amk.
Gol buzz gibi ofsayt. Ayıp amk! Görün artık şu ofsaytları.
2. devre galatasarayımın hamsileri kanırta kanırta 2-1 veya 3-1 kazanacağı maç.
Ulker aradigim mac.
43.500'e yakın seyircinin tribünden izlediği maç.

şuan dakika 63 civarı. trabzon 1-0 önde. ama baskı altında. bruma zeki'nin iki ayağına ayrı ayrı basıyor, sakatlık oluyor. bazı arkadaşlar trabzon yatmaya başladı diyor. tamam siz atamazsanız 88'de bir penaltı çalınır zaten lehinize. sıkmayın canınızı bu kadar.
bruma, zeki'nin 2 ayağına da bastı ama pozisyon devam.
trabzonspor'da damdoy diye bir adam var kim olduğunu bilmiyorum. spiker öyle diyor. az önce kaleciyle karşı karşıya pozisyonda topu 5 metre daha sürüp şutu atamadı.
Selçuk bu serbest vuruşu gole çevirirse daha bi 5 sene ilk 11 oynar.
oyuna hakimiz ancak uretkenlik sifir, kendi evimizde de boyle oynayacaksak sampiyonluk zor.
bu onur kıvrağın da çükü bize kalkıyor amk.
AMK 1,5 yıldır iddaa oynamıyordum bu gün oynadım üst verdim bu maça kusura bakmayın benim yüzümden oldu. Kime oynasam takılır.
bu son hareket penaltı değil miydi ? amına koyayım senin yöneteceğin maçın.
6s liler kendilerini bişey sanmışlar, hamsi koydum tavaya başladı oynamaya ehehe.
Trabzonspor un boruyu döşediği karşılaşma.

Karabükspor dan 4 yiyen takıma yenildiler ezikler.

Rikerink bey bakalım ne diyecek?
trabzonspor'un "ben daha ölmedim" dediği maç.
Tebrikleri kabul edebilirim.
Nasıl yendik ama.
Allah acısını unutturmasın.
içerde misin evlat?

(img:#1216214)
Koyduk mu ulan ibneler ? Nerde fark atacağız diyen yavşaklar çıksın ortaya.
bu puan kaybından sonra bu galatasaray şampiyon olur, belki yenseydik zordu, hatalar görülecek güzel oldu.

her sene böyle maçlar oluyor, o son 5 dakikadan sonra kesinlikle şampiyonuz.
sabahtan akşama kadar 10 defa oynansa galatasaray" ın 10 defa kazanacağı maçtı. ancak öyle bir şans düşünün ki gitti trabzonspor" u buldu o şans, fark yiyecekleri maçı kazandılar. başka da yorumu yok bu maçın.