bugün

o zamana uludağ kalır mı hatta ve hatta dünya kalır mı bilmem ama bu entryi dikkatle okuyun. bakın entry dedim kim bilir sizin zamanınızda ne idi?

ben bu yazıyı torunlarım için yazmak istiyorum birgün aa bak dedem bizim için entry yazmış desinler yeni bir yüzyıl ve teknolojiniz...

biliyorum okulda öğreniyorsunuz ama şimdilerde uçan motosikletler yeni yapılmaya başlandı manyetik bir alan değil pervanelerle dolu bir alan. yollarımız asfalt. asfalt yol gördünüz dimi? dilimizde bile çok değişiklik olacak lisanımız değişecek belki şu anda dediklerimi yarım yamalak anlıyorsunuz (gülşn gülün yarım yamalak dediğim için)

evet torunlarım. sizi çok sevdiğimizi bilin istedim. ama biliyorum ki dünyanız böyle değil. özür dilerim kendi adıma gerçekten özür dilerim. içecek temiz suyunuz bile yok. dışarıya çıkamıyorsunuz. sizin içmeniz gereken sularla araba yıkandı, bulaşık yıkandı. biz durduramadık durduramayacağız. özür dilerim.
tüm saygılarımla.

dedeniz.
torunların okuduğunda milletin dedesi çocuğuna ev arsa bırakır bizimki entry bırakmış onun amk demekle sonuçlanacaktır.
(bkz: doksan yedinci nesilin iyice bozması)
Taş ve sopalarla entry yazacaklardır.
2099'lular tarafından çok eziklenecekler.