bugün

Müslümandır işte. musa dağda tabletler bulmuştur. muhammed göklere yükselmiştir. ademle havva pembe dizi gibi bir şekilde cennetten kovulmuştur falan. bildiğin inanıyorlar böyle şeylere.

edit: ha bide denizden balıkların yürüyüp maymun olduğuna inanan insanların varolduğuna inananlar varki sorma gitsin. biz de götümüzü yırtalım, evrim de maymundan gelmek yok, o kaç zaman önce darwindeydi diye.
spagetti canavarına inanmaktan iyidir. ateşe tapan var lan, yetmedi ineklere egilen hatta patlama olmuş denizden balıklar yürümüş sonra maymun olmuş sonra böyle konuşan tipler olmuş olayına bile inanan var. acaip dimi?
steve jobs'un önderliğindeki apple dinine mensup insandır. android dinine de mensup olabilir bilemedim şimdi.
Muhakkak ki, sizi yakın bir azapla uyardık. O gün kişi, elleri ile takdim ettiği şeye bakacak. Ve kâfir olan: “Keşke ben toprak olsaydım.” diyecek. (nebe suresi-40)

inanmıyabilirsin seçim senin ancak ahirette hadi seç cenenet veya cehennem demeyecekler

direk cehenneme gideceksin yol yakınken geri dön allah çok bağışlayandır.
atayistler niye ramazan ayinda aziyor anlamadim ramazanda seytanlar cehennemde bagli tutuluyor benim bildigim demekki bi kaci aradan kacmis .
şu insandan daha vahim durumdadır kendisi (bkz: ) http://www.youtube.com/watch?v=Qe4unj1zkAs