bugün

malum cedric ile büyümüş bir nesiliz biz. eğer 8 yaşındaysanız ve aşıksanız hayat çok güzel derdi zat-ı muhterem sık sık. o zamanlar 8 yaşındaydım ve aşık değildim. buna rağmen hayat çok güzeldi. çünkü o zaman yediğimiz önümüzde, yemediğimiz arkamızdaydı. arkamız baya sağlamdı anlayacağınız. yıllar geçti aradan ve aşık olduk ama anladık ki cepte para olmayınca aşk da kar etmiyormuş mutlu olmaya.
cedric büyüme kardeşim benden sana nasihat. okula git gel para, yemek ye para, dışarı çık para hafta sonu sevgiline bahane arama bizler gibi. param yok krediyi bursu bekliyorum odadan çıkamıyorum deme sende. sen sen ol cedric 9u aşma 7 den düşme.
(bkz: orta yas bunalimina 21 yasinda girmek)
ah derim, vah derim!
bugunlerde fakirliğin dibine vurmus bir ogrenci olarak içimden gecirdiklerimin bir ozeti seklindeki baslıktır.zira tarafımca bir sure aclık sınırında gezinilmis,faturalar birikmiş,otlakcılıkta tavan yapılmıstır.
30 yaşında bir baltaya sap olamadıysan ve çulsuzsan o zaman bir sorun var demektir. 21 yaşında ki o çulsuz bence 9 yılda çok şey başarıp 21 yaşını hatırladığında hey gidi günler de diyebilir.
çok normaldir. okuyorsanız tabi.

daha bunun 24-25'i var.
life with louie'nin 21 yaşına dair alıntıdır.
28 yaşındasın, paran var ama hayat gene de boktan.
ilerde çalışır kazanırsın, geçer.
27 yaşında yüz milyarlık sigorta borcuna ek 3 kredi kartı borcuna da sahipseniz kendinizi bokun bileşenlerinde arasanız dahi bulamazsınız.
ergenliğin bitişine rastgelen 21 yaşının kısıtlı düşünceleridir.hayatta başka şeylerde var olum,sağlıklıyım diyip geçmek gerek,görevlerini yerine getirdikten sonra hersey yoluna girer.
(bkz: güzin abladan tavsiyeler)
aynı durum 27 yaşındayken hala devam ediyorsa bokun içinde boğuluyorsunuz demektir.
içinde fırtanalar kopmasına rağmen elinden hiçbir şeyin gelmemesidir. sanki tarifimi gördüm başlıkta.

(bkz: suluzipcik)
birde 500 tl den fazla kredi kartı borcunuz varsa hayat daha da boktandır. ben böyle hayatın ta am.na koyayım.
üstüne boğaziçi üniversitesi'nde olup okumayı beceremiyorsanız daha boktandır. olmuyor a.k, insanın canı çalışmak istemeyince olmuyor işte.
başlamak için tüm koşullar oluşmuş demektir. rastgele.
30 yaşında olup çulsuz olmaktan çok daha avantajlı olan durumdur.
küçükken okumayana kız yok lafının büyüyünce parası olmayana kız yok lafına eşdeğer olduğunu anladığım yaştır.
21 yaşında isen ve paraya ihtiyac duyuyorsan bu senin gerzek olduğunu gösterir.
çulsuzsan hayat her zaman boktan olabilir 21 yaşında olmaya gerek yok.
hala burada durup bu yazılanları oluyorsanız durum dahada kötüye sarıyordur.
gidin güzel bir iş ve aşk arayın, eminim herşey daha da güzel olucak.