bugün

2007 den sonra bir şekilde pasifize edildi. Ama kendisini tanırdım, kıtadan gelme iyi bir askerdi. Allah rahmet eylesin.
Koltuğunun gerektirdiği sorumluluğu yerine getirmemiş. Ettiği yemini yutmuş emekli asker.

Siyasiler mutludur ses etmeden öldüğü için.
münker nekir'e de muhtıra verir şimdi rahmetli.
--spoiler--

görevdeyken seçilmiş hükümete kutlu doğum haftası etkinlikleri bahanesiyle muhtıra vermişti.

--spoiler--

yalnız bu muhtıra verildiğinde kutlu doğum haftası "fetö nün icadı olan" kutlu doğum haftası idi. diyanet zaten sonradan ( yakın geçmişte ) bu organizasyonun hem tarihini hem ismini değiştirdi. bazı şeyleri gerçekliği ile yazarsak insanların zihnini de bulandırmamış oluruz. adamı savunmak gibi bir derdim yok tanımam etmem ancak katıksız bir din düşmanı gibi göstermek de doğru değil. 1989 da bizzat fetö nün girişimleri ile başlatılan bir organizasyondu. amaç peygamberimizin doğumunu kutlamak falan değildi. öyle olsa zaten diyanet hem ismini hem tarihini değiştirmezdi.

siz hükümet destekçileri ve hükümetin bizzat kendisi bu şekilde devam ederseniz daha çoooook kandırılırsınız. geçmişten biraz dersler alın artık. tarikatlara cemaatlere sırtınızı yaslamayın. ülkenin kurucusuna ve sistemine düşmanlıktan vazgeçin. yeni 15 temmuzlar yaratılmasına ön ayak olup sonra kendiniz hariç herkesi suçlamaya devam eder durursunuz bu kafaları değiştirmedikçe. yıllarca uyardık sizi küfürler ettiniz. geldiğimiz noktada bize küfür etmenize sebep olup koruduklarınıza küfürler ediyorsunuz bugün..
peygamberi allahlaştıran insanları görmemize vesile olmuş olay.

bugün muhammedin şefaatine muhtaçmış, ulan müslümanım diye gezip ne dediğinizi bile bilmiyorsunuz cidden.
7 kolordu komutanıyken tanimiştim.
Pek e- muhtıra severdi rahmetli.
ergenekon balyoz davalarının mucididir. gram üzülmedim.
Az önce gerçekleşen olay .