bugün

destansı ve anonim mitolojik hikayelerin insanlara bir toplanma yeri ve kaynaşma, sohbet mekanı olarak biçtiği ve artık bence öyle bir şey yok ama bazı hadislerde bile gidilmesinin iyi bir yanı olmadığının anlatıldığı camilere ayak basmanın, marsta hayat var mı yok mu diye araştırma yapan batılı astronotlara bakılınca manasız olması durumu. bir de nefes almaya çıkılınca uyutulan morfinli insanları görünce bir moral bozukluğu olmuyor değil. hayır gitsinler arabistan da yapsınlar bu tip şeyleri, beyaz türkler bu trajediye şahit olmak zorunda değil.
abuk sabuk 21. yüzyıl galaksi çağı zırvalamalarından bir yenisi daha.
anlamsız ibnelerin gelip başlık açmasına yol açar.

kes lan kes, kes saçmalamayı kes.

Nereye gidelim lan?

kerhaneye mi gidelim?
discoya mı gidelim?
pavyona mı gidelim?
kilise? sinagog? sizin ev?

Ulan insanların gidip günahlarından temizlendiği bir yer orası, gidecekler tabii zındık deyyus siktir git lan bu sözlükten.
cami kokusu diye bir şey var,mesela evi esansla yıkasan da o güzel kokuyu başka hiçbir yerde hissedemezsin. HEr şeyi bir yana bıraktım Sırf o atmosferi duyumsamak için bile camiye gitmek gerek.
hadi sittir sende ozaman marsa ne duruyon denilerek uzaklasılması gereken ateyiz scmgıdır.

e hadi çok alındın marsa kadar gittin sittirmişken, ee daha mı güzel oralar, bizde gelek mi.
çok doğru bir önerme efendim. zira 21. yüzyıldayız la 21. yüzyıldayız oğlum. uçan arabalar, klonlanan insanlar falan. istediğin yere ışınlandığımız 21.yüzyılda camiye gitmemek bence de anlamsızdır.

dalgana bak kardeş, dalgana bak. aklının ermediği şeyleri, kutsalları kurcalama.
21. Yüzyılda dinlere inanmanın mantıksız olması gibidir. Tabi bu benim görüşüm saygı duyarım gidenlerede inananlarada...
(bkz: anlayamazsınız)
beyaz türklerle alakası olmayan durum. yok yani ciddi ciddi inanan çıkar şimdi.
hristiyanlardaki "günah çıkarma" olayına götüyle gülüp camiyi "günahlardan arınma merkezi" olarak gören malları * ortaya çıkartmış durum.
galatasarayı tutan birine fenerli birisi neden galatasarayı tutuyorsun demekle aynı şey
insan isteği herşeyi yapar sen bunu yargılamazsın çünkü Allah (C.C) değilsin.
dünyevi işlerle uğraşıldığından şu an hiç bir şeyin farkında değiliz. zamanı geldiğinde camiye gitmenin anlamını iyi bir şekilde öğreneceğiz.