bugün

Umarım o zamanki seçimlerde daha genç adaylar görürüz.
kılıçdaroğlu aday olursa oy vermeyeceğim seçimdir. seçime gideceğime gezmeğe giderim. bu seçimde de ablam kullanmayabilirsin gibi bir şey demişti ama ben yine de oy kullanmıştım.
Sadece Erdoğan ve Kılıçdaroğlu olursa hayatta gitmem
Ama Ümit Özdağ'da aday olursa Ümit Özdağ'ya oy verebilirim.
Bastonlu recep vs. bastonlu kemal.

Bunlar yakamızdan düşmez.
Umarım Erdoğan'ı 2028 seçimlerinde görmeyiz.
Tayyip yine kazanır.
bunu mu demek istediniz?
"2025 genel seçimleri"
Eğer CHP 2023 seçimlerindeki hatalarının aynısını yapmazsa Erdoğan bu seçimde gidici olur.
(bkz: 7 mayıs 2028 genel seçimleri)
oyum sex partisine. evet efendim. aday fiziksel olarak çok iyi.
Bu Ortadoğu tipi otoriter ve baskıcı sistem devam ettiği sürece hükümetin ekonomik çöküşü engellemesi mümkün değildir, ekonomik şartlar ağırlaşarak devam edecektir. siyasi olarak hükümet artık topal ördek konumundadır. Dünkü muhalafet fırtınasından sonra, eski etkisini kurabilmesi mümkün değildir. bu şartlar altında, toplumsal talebin de etkisiyle, seçimler 2028 öncesi bir tarihte olacaktır.
1982 anayasası Mevcut haliyle yürürlükte olmaya devam ederse o seçim meclis kararıyla 2027'de erken seçim şeklinde yapılır. Ölmez sağ kalırsak göreceğiz.

3 seneden bahsediyoruz, 3 aydan değil. Terörle mücadelede türk devleti cumhuriyet tarihinin en büyük savaşını verecek bu süreçte.

Köprüden çok sular akmasını geçin o köprü bile yıkılır da yeniden inşa edilir.
chp'nin, aldığı gazla daha erkene çekilmesini isteyeceği seçimlerdir.
Zafer Partisi, Korsan Partisi ve Yenilik partisi gibi partiler olursa onlara oy veririm.
Diğer partiler çöp.
Umarım Şirretdoğan'ın karşısına adam akıllı bir aday çıkarırlar da ona oy veririm.
Uludağ sözlükten toplayacağım yüz bin imza ile cumhurbaşkanlığına aday olacağım seçimlerdir.

(bkz: halkçı canabar)
(bkz: canabar gelecek düzen değişecek)
genç ve dinamik aday kılınştar gümbür gümbür geliyor. ayrıca erdoğan aday değil.