bugün

türkiye'nin mutlaka katılması gereken organizasyon. rusya'da yapılacak. planlama işine bayramdan sonra hemen başlamamız lazım. ama bizde Ufuk darlığı problemi var. sanki elli yıl sonraki bir olay gibi bakıyoruz bu durumlarda. oysa elemeleri üç yıl sonra başlıyacak. takımı bu turnuvaya götürebilecek iki isim biliyorum. aykut kocaman veya bülent Uygun.
brezilya kaçtı, rusya kaçmasın. ayrıca yerinde izlemeyi düşünüyorum. Ay yıldızlı formayla orada olmak güzel olurdu.
türk milli takımımızın hararetle ve şiddetle katılması gereken dünya kupasıdır.
türk milli takımımızın zorlu rakiplerle karşılaşacağı turnuva olacaktır. * *
kuvvetle muhtemel cristiano ronaldo'nun son dünya kupası olacaktır. büyük sakatlık vs olmazsa ve formunu bu şekilde korursa tabi o da.

adam şaka maka 32 yaşında olacak beyler.

edit: hatta 33.
en az çeyrek final oynayacağımız turnuvadır.
yine katılamayacağımız turnuvadır.
zuhahhaha
Rusya'da düzenlenecek olup napip edip türkiyenin bi şekilde katılması gereken turnuvadir.
türkiye katılırsa rusyada ruslardan daha kalabalık olacağımız kesindir. ben bile giderim o derece.
türkiye'nin çeyrek finalde almanya'ya 3-2 yenilerek eleneceği turnuva.
Mutlaka katılacağımıza inanıyorum. Oyuncular o zamana kadar daha gelişmiş olacaktır.
(bkz: 2022 dünya kupası)
türkiye katılmassa tff binasını yakarım nidaları yükselecektir.

insan bazen asya elemelerinde oynamak istiyor.
final maçı türkiye-hollanda arasında olacak , tribünlerde baltacı izindeyiz pankartı yükselecektir.
süper güç(!) türkiye'nin 16 yıl sonra katılacağı şampiyona.
bu zamana kadar 2 teknik direktör 5 tff başkanı 45158484156154 milli futbolcu denenecektir.
şampiyona da direk gidilemeyecek tabii, baraj maçında bala göte atılan bi golle gidilir çeyrek final oynanır sonra bi 25 yıl beklemek zorunda kalınır.
yerinde izlenmesi gereken turnuva. televizyondan tadı çıkmıyor.

4 sene boyunca yemeyip içmeyip para biriktirip yerinde izlemek için tüm girişimleri yapmayı düşünüyorum, katılmak isteyen arkadaşların, özel msj kutumu renklendirmesini beklerim...
türkiye'nin katılmasına kesin gözüyle bakılan dünya kupası. bu sefer olacaktır. varlığımızla bu şampiyonaya zevk katacağız inşallah.

not: türkler rusları sever. katılmamız o yüzden garanti.
bu sefer türkiye'yi göreceğimiz turnuva. buna da katılamazsak artık elemelerede girmeyelim.
bizimkilerin katılamayacağı , bizlerin son 5 dünya kupasını bizlere sunan ölümsüz trt spikerleriyle izleyeceğimiz kupa.
Türkiyeyi napar eder goturmezler oraya. Nüfus patlamasi yasanir mazallah.
2016 avrupa şampiyonasına sistem değişikliği sebebiyle ve kolay grup sayesinde katıldıktan sonra yine ıskalayacağımız dünya kupasıdır.
rus holiganların bir hayli olaylar çıkaracağı dünya kupasıdır. hele birde polonya katılırsa tadından yenmez.
türkiyemizi görme umuduyla gerçekleşmesini bekleyeceğimiz dünya kupası.
Türkiye'nin Rusya'ya gitmesi durumunda taraftarların çoğunun Türk olması muhtemel maçtır. (bkz: E5 karayolu)
stadların çoğunu türk şirketleri tarafından yapılacağı turnuvadır.şimdiden bazı ihaleler yapıldı bile, türk inşaat şirketleri etkin şekilde çalışacaklar.

milli takımımız katılamaz ise yazık olacaktır. ne yapıp edip milli takımın katılması gerekir, ya hakkımızla çatır çatır oynayarak katılmayı hak edecez, ya da artık rus mafyası ile mi anlaşıp maçları ayarlatır mıyız, yoksa inşaatları yavaşlatırız tehdidinde bulunup fifa yı korkutur muyuz bir şekilde illegal yollarla gidecez ama gidecez, o şölende olmak lazım...
türkiye katılırsa önemli sayıda türk" ün akınına uğraması garanti olan turnuva.