bugün

9-10 ağustosta açıklanacak sonuçlardır.
2 yıl önce 1-5 ağustos arası okula kayıp yaptırmaya gittiğimi düşünürsek garip bir durumdur bu kadar geç olması.
2009 öss sonuçları kadar heyecan vermemektedir. tükendi nakti ömrüm.
3 kez sınava girip,3 kez yapma hakkı kazandığım fakat yalnızca bir kez bu hakkımı kullandığım ve bir kez sonuçlarını beklediğim olayın 2016 yılı versiyonudur.
listemde bulunan hepi topu üç okuldan hangisine gideceğimi salık verecek sonuçlardır.
henüz yapmadığım tercihtir. on sene evveli girdiğim sınava tekrar girip tercih yapma hevesine nail oldum.
lakin çalışıyorum. working hard bitchez! yani örgün öğretim de ikinci öğretim de hayal oldu. açıköğretim yazsam mı ona da emin değilim. örgün öğretimden devam zorunluluğu olmayan bölümler var mıdır? son nesiller beni bi yeşillendirsin.
bir de hazır hevesliyken felsefe okuyayım diyorum. ben diyorum da demekle okunuyor mu? onu da bi cevaplayın bunca yılın hatrı var.
öptm bye.
ne zaman açıklanacak diye düşündüren sonuçlardır.
2 veya 3 hafta sonra açıklanması beklenen sınavdır. Okumayın boşverin tünel ucu iyi bi yere çıkmıyor.
An itibarıyla açıklanmıştır. Hadi rastgele:

https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=2885
Bu sefer gerçekten açıklanmıştır. Evet.
itü endüstri (ingilizce)
çok mutluyum çok şükür.
Sakarya'da okuyan var mı? Agsjsjjdf.
Anasını sikeyim gittim 23 tane 4 yıllık 1 tane 2 yıllık yazdım gitti 2 yıllık tuttu.(işletme)

edit1: eksiliyen arkadaş 2 yıllık mezunu galiba.

edit2: ulan keşke hiç biri tutmasaydı evdekilere açıklaması daha kolay olurdu.
istanbul üniversitesi hukuk alırım bir hayırlı olsun.
yav niye eksiliyorsun.
düşük puan alıp kazanamayan arkadaşlar üzülmesinler. kazananların çoğu işsiz kalacak. imkanınız varsa esnaflığa ticarete yönelik aradaki o 4 seneyle işinizi kurar birazda şansınız ve beceriniz varsa onlardan daha fazla bir maaşla hayata atılırsınız.
yillardir hayalini kurdum ve sonunda kazandım. çorum işletme geldi.*
şaka şaka hukukçu olduk. konya hakkında konusmak istediğim cok şey var. merak ediyorum yesillendirirseniz mutlu edersiniz.
benden düşük puanlı arkadaşlarımın benim istediğim bölüme girişi ve benim hiçbir yere giremeyip açıkta kalışımda sevdaya dahil mi... sikmiyim şimdi bana tuzak mı kurdunuz amk.
(img:#1145184)
Yerleşen kızlar varsa mesajlaşalım maksat kaynaşma. Evet.
(bkz: ösym 2016 tercih sonuçları)
Gençler Marmara Üniversitesi Anadolu Hisarı yerleşkesi yok mu ya?
Dipçe:geçen yıl kazandığım okul.
şahsıma katip çelebi siyaset bilimi kamu yönetimi çıkmistir.
kuzenimin boğaziçi üniversitesi'ni kazandığını öğrenmeme vesile olan sonuçlar silsilesi.

o değil de burası bildiğin çoluk çocuk yuvasıymış la. solda üniversite başlıkları.. kendimi yaşlı hissettim.
Sor bi umrumda mı .
Sor bi umrumda mı .