bugün

Daha var gençler kasmayın.
18 Temmuz çok geç, bugün ölmeliyim.
Her zaman olduğu gibi tarihinden önce aÇıklanıcak sonuÇlardır.Kendinizi sıkı tutun.
arkadaşlar aranızda rehber öğretmenlerle konuşanlar vardır benim öyle bir imkanım olmadı . ben kültür hukuk istiyorum taban puan 336 ymış geçen sene puanzadan hesapladığım kadarıyla 347-350 puan gelecek olur mu sizce ? standart sapma oynar mı ? yani kontenjan değişimleri sınavın zorluğu için değerlendirebilen biri olursa sevinirim
anlaşılan bi benim kötü geÇti amk.
sonuclari 18 temmuz'da aciklanacak sinav.
hayat üniversitesi siktiroloji bölümü.
11 gün kaldı diren öğrenci.
kaldı 9 gün ha gayret.
an itibariyle açıkaksdfnklabsdvjhsabdşvlasşdv.
An itibari ile ösym nin erken açıklama kararı https://sonuc.osym.gov.tr
görsel
Almadığından henüz belli olmayan sınav sonuçlarıdır.Bu benim eskisi.*
18 Temmuz çok geç, bugün ölmeliyim.
18 Temmuz günü açıklanacağını bile bile her gördüğümde açıklanmış olduğu düşüncesi sarıyor beni. Kötü oluyorum.
sırf kendimi denemek için girim dediğin sonradan 400 aldında zamanında ne oldu dediğim sınav. 24 yaşıma gelmişim öğretmen olmuşum 500 alsam neyi kanıtlacağım. bu yaştan sonra doktor mu olucam?? hiç.
henüz açıklanmamış sonuçlardır. eheh sakin.
sabırsızlıkla beklenendir.

kimse sizin kaç puan aldığınızı ve sıralamanızı merak etmiyor. hayır sanki ilk 100'e girdiniz de gözümüze sokmaya çalışıyorsunuz, anlamış değilim ne yaşayıp da buraya yüklediğinizi.
Yine gecenin bir saati açıklanan sınavdır, herkese hayırlı olsundur.
Açıklanmamıştır.
Açıklandı bi kere ağan da link:
görsel
18 temmuzda açıklanacağı söylemesine rağmen insanın kalbi birden hızlanıyor nedense.
Ygsnin ve lysnin geçen seneye oranla daha kolay olması nedeniyle bekleyenleri heyecandan öldürmekte olan sonuçlardır. Bekleyenlere sabırlar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun gençler.
öylesine girmeme rağmen 20 bin gelmiştir, herkese hayırlı uğurlu olsundur.
ilk bine girdiğim sınav. öyle de zekiyimdir.
Milletin tertemiz heyecanlarıyla hevesleriyle oynamayın lan yazıktır. 4 sene önce o sonuçlar için ekrana yapışık yaşıyordum ben. Yazık la üzmeyin gençleri.
An itibariyle açıklanmıştır:

https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=2865
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar