bugün

2013 yılında araya kaçan baksır giyen erkekten daha rahat eden erkektir.
mavi külot giyen ile beraber taym meşin e bindirilip 1994 e falan gönderilmelidir.
rahatına düşkündür.
ne o lan öyle sokakta ikide bir elimizi sikimize götürüp düzeltme mi yapacağız? *
boxer giyen erkekten iyidir efendim.
karıya gitti mi götündeki bokla çok pis rezil olur. giy işte siyah lacivert bu fırsat bir daha ele geçer mi?
Kesin kırodur o.
temiz erkektir kendisi ve güvenir götüne itikadimce.

edit: bir de benzer olarak şu vardır ki akıllara zarardır; beyaz çorap giymek kroluktur yalanı.
Gelenekçi bir kişiliktedir, yeniliğe kapalıdır ve eski kafalıdır.
temiz insandır efendim.
en ufak bi kirde değiştirir iç çamaşırını.

siyah bi baksır giyip 3 hafta aynı donla gezmez. "nasılsa renkli belli etmiyo pampa xd" demez.

içtendir. cenazenize gelir.
siyah baksırla suratına vurulması gereken erkektir.
ne kadar temizlesede büzük etrafına denk hep kahvrengimsi renkle mutlu olan zat.sponsoru omo.
kendi zevkidir sonuçta, iş orada biter de bunların farkında değildir belki, keşfedememiştir:

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

gerçekten çok rahat ve insana özgüven veriyor, insana kendisini çok seksi hissettiriyor. eğer görsellerdeki erkeklere bakmak yerine, söylemek istediklerime kulak verirseniz, yanlış anlaşılacak bir durum yok.
temiz olan erkektir. yıllara göre don rengini değiştirmez bukalemun değildir.
Bizim evdeki beyaz külot sayisinin baksir sayisindan fazla oldugunu dusunursek babamin da dahil edilebilecegi grup.
o donla denize girenlerin olduğunu da düşünürsek, 2023 yılında kadar beyaz külot giyen erkek sayısında artış olacağından şüpheleniyorum.
ölümün çok yakışacağı erkektir.
Beyaz atlet giyen erkeğin amcaoğludur.
penis bölümündeki sarı renklerinde sahibi olacak kişi söylemidir.

not: giymiyorum.

not 2: giyene karışmak mantıklı değildir.

dipnot: bu kadar yeter.
hiç giymemek varken, don giymek de nedir!
boxer giyince sallandığını hisseden erkektir..
edit: neyin olduğunu anladınz?
aklen, kanunen ve dinen "beyaz, sik örtücünün" değil "akıl örtücülerin" yasaklandığını bilen erkektir.
Mallara dert olmuştur. Çakma dolce gabbana boxer giyenlere batmış.
edit: o değil de 10 senedir aynı çakma donu giymekten iyidir.
bence beyaz don giyen erkekler aldatmaz..
giymeyi bırak, denize giren var lan beyaz donla. yıl herhalde 10000 olsa yine olacak bu.
milleti neden alakadar ettigini anlamayan erkektir.kiri belli etmiyor diye o baksiri gotume geciricegime temiz temiz beyaz giyerim kardes.derli toplu.geri kafali diyenlerede baskalariyla mutluluklar diiyorum.
güncel Önemli Başlıklar