bugün

evet hocam maalesef bursasporumuz bu sezon çok şansızlıklar yaşadı ve maçların çoğunu o yüzden kaybetti. tamam ortada başarısızlıklar da var ben bunu şansa bağlamıyorum maalesef bazımaçlarda beceriksizlikler de var ama bazı maçlarda bursaspor o kadar şansızdı ki (yada hakem kurbanıydı) son dakikalarda yada son saniyelerde maçlar kaybetti.

bursaspor-fenerbahçe maçı skor 2-3 fenerbahçenin golü son saniyelerde geldi ve maçı fener kazandı
bursaspor-trabzonspor maçı skor 2-2 trabzonspor'un golü son dakikada geldi ve trabzon 1 puan kurtardı
galatasaray ile oynanan kupa maçında tamamen hakemib kurbanı oldu

ve daha burada sayamayacağım onca maç var gollerin çoğunu 85-90 arası yediği maçlar var inanın bursaspor en az 12 puan kaybetti bu yüzden bu sezon koy şu anda 42 puanın üzerine 12 daha şu an 54 puanla avrupa'nın en büyük adaylarından biriydi tabi şunu da söylemek isterim herşey hakem hataları yada son dakika golleri değil bazen bizim çok beceriksiz olduğumuz maçlar da oldu tabi. ama genel itibariyle bursaspor bu sezon son dakika golleri ve hakem hatalarından dolayı benim hesabıma göre en az 12 belki daha da fazla puan kaybetti.

iyi akşamlar.