bugün

---reklam alınır---

beni hiçbir üniversitenin hiçbir fakültesine yerleştirmemiş sonuçlardır. sınava da girmemiştim zaten.

o değil de biz liseliyken sabah 9 bilemedin 10 dedin miydi açıklanırdı sonuçlar. sınav sonuç gazetesi varıdı, 900'lü hatlar varıdı. geceyarısı sınav sonucu mu açıklanır mına koyiim.

ösym, topsun olm.

---reklam alınır---
okulu bırakmakla ne kadar doğru bir karar verdiğimi gösteren sonuçlardır. elveda sakarya bekle beni istanbul hukuk!
bu gece açıklanmıştır.
geçmiş olsun yazar arkadaşlara umarım istedikleri yerler olmuştur.
anlamadım ki ben bu sistemi. arkadaşımın sonuçlarına bakacağım, fakat site çökmüş. buna bir çözüm bulmalı ösym.
eminim kazanamayan dostlar burada kazananları görünce ister istemez moralmen çöküyor falan fistan. onlara diyeceğim şu; keşke bende en azından kazanamama mutsuzluğu yaşasaydım ama liseden atılınca ve ardından çorap söküğü gibi boka batınca bu pek mümkün olmuyor. en azından seneye girip telafi edebilirsiniz. benim yolumun sonu görünmüyor. benim gibi binlerce adamın yolunu dahi bulamaması gibi pek çok boka batmış insan var. bu yüzden bu kadar siklemeyin. seneye girersiniz. kazanamazsanız tekrar girerseniz. dert ettiğiniz şeye bak. siktir edin. tabi onca emeğiniz var birçoğunuzun ama siktir edin işte. kazananları da tebrik ederim.
istanbul hukuk'a gelenlere yardım edebileceğim sonuçlardır. * * * * *
38 bin önde olduğum halde nasıl yerleşemem dediğim sonuçlar! allah belasını versin nasıl yerleşemem amk bütün sene açlıştım ya kafamı patlattım moralman kötüydüm nasıl yerleşemem amk!!! allahsızlar nasıl alıyorsunuz gerideki öğrencileri ben garanti olsun diye yazdım nasıl yerleşemem yaaa nasııııll!!!! çok kötüyüm sözlük neden ya neden bütün hayallerim bitti allah belanızı versin allahh belanızı bversinnn!!!!!!!'

edit: iyiyim.
celal bayar - bankacılık
osym'nin gene ters kose yaptigi sonuclardir. beyler, adamlar bu konuda cok iyi. tartismasiz.
an itibariyle açıklanmış, ve çoğu kişinin nereyi kazandığını öğrendiği sınav sonuçlarıdır.
yarım saattir sitenin açılmasını beklediğimden göremediğim sonuçlardır. yeter artık açıl amk.

edit: bende şans olsa erkek doğardım. neyse, eskişehir de iyidir herhalde.
mutluluktan ağlamama sebep olan sonuçlardır.*
nasıl oldu bilmiyorum ama alandışı girdim lys5 e ingilizce 442 puan(okul puanı dahil) 5364 sırayla ikinci öğretimin de kalkması ile aksaray erzurum bile gelmez derken balıkesir ingilizce öğretmenliği geldi demek ki alandışı çok kişi girmiş dilden.
beni bir yandan hüzünlendirmiş, bir yandan da çok mutlu etmiş sonuçlar.

bir yanda kardeşimin aldığı "hiç beklemediğimiz sonuç"...

bir yandan da kardeşim gibi sevdiğim yıllarca çalıştırdığım öğrencimin tam olarak istediği yere yerleşmesi...

bu sene açıklamadan önce ösym sonuçları "acı tatlı" sosa batırmış sanırım.
üniversiteyi kazandığımı söylediğimde annemin yorumu: ''ee şimdi daha sınava filan giriyor musun yani?''

teşekkürler ösym. teşekkürler yök. teşekkürler güzel ülkemin nadide eğitim sistemi.
yaşlandığımı hissettiren sonuçlardır. millet kazandığı üniversiteyi yazıyor sevinçle, ben ise arkadaşlarımın konuyla ilgili facebookta ki soğuk esprilerine maruz kalıyorum. *
sakarya'yi kazanan olursa tabi ki yardimci olamam abiler otogar da kapiyor haci ondan yani disli rakiplerim var.
Kütahya fizyoterapi ve rehabiltasyon. yardıma ihtiyaç var hafiften.
sakarya üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümüne yerleştirildiğim sonuçlardır.
şuan itibariyle sistem göçükten kurtarılmış. (bkz: bir yükseköğretim programına yerleşemedi)
sonucunda ege üniversitesi ingilizce mütercim tercümanlığa gelenlerin sorularını yanıtlayabilceğim sonuçlardır.
bok bir Zamanda aciklandi. ciddi.
izmir ege üniversitesi bilgisayar öğretmenliği (BÖTE) ege de okuyanlar iletişime geçerse çok iyi olur.
http://galeri.uludagsozlu...nu%C3%A7lar%C4%B1-312784/
tebrik ediyorum kendimi.

edit: meslektaşlarımla tanışmayı canı gönülden istiyorum. *
toros-psikolojiye yerleştirilerek şaşakaldığım sonuçtur. *.