bugün

bir ebeveyn için ( ebeveyn ne güzel kelime lan ) en talihsiz olay.

gay çıkıyor çocuk. bilemiyorum.......
yaşına bakmadan cami avlusuna bırakılması gerekir.
anne ve babalar hep şunu derler; "yedirdim, giydirdim, baktım" vb
demek ki, sadece evladın karnını doyurmak, giydirmek, barındırmak tek başına yeterli değil.
evladını zihnen doyurman gerekiyor.
tabi bunu yapmak için kişinin önce kendisinin bizzat zihnen doyurulmuş ve manen dolu olması gerekir ki, evladına da aktara bilsin. aksi halde boş bile boş'u doldurmaya çalışmak olur bu.
(bkz: sonradan gay)

bir şeyin "sonradan" versiyonu varsa olay bitmiştir.
eşcinsel olmanın bir seçim olduğunu gösterir.
ha doğarken de eşcinsel olan vardır.
götten sikilmesi gereken oğuldur.
beyinsiz çıkmasından çok daha iyi ve güzel olacak durumdur.

düşünsenize 20 yıl sonra evladının ''beyinsiz'' olduğunu farkediyorsun.
efenim 7 erkek 4 kiz cocugu babasi olarak. oncelikle cocugunuzun gay oldugunu 20 yasina gelmeden anlarsiniz..taaa kucuklukten belli ediyor yolunu.. avrupada yasadigim icin burada ayrim vs yok...insanlar esit...hic bir cocuguma ne dini egitim verdim, nede erkekleri sunnet ettirdim...buyuduklerinde kendileri tercihlerini yapsinlar. isterlerse budist olsunlar dedim....evlatlardan biri gay.(bayagi da unlu bir motorsiklet yariscisi)..olsun yinede bagrima basarim. tercih onun....gun geldi felc gecirdim....hasta yataginda kicimdaki boku temizleyen, beni yikayip paklayan kizlarim ile GAY oglum oldu... bunun disinda kimse babasinin bokunu temizlemedi....simdi bir siktirin gidin aminiza koyayim...
o çocuk olmamış.yapamamışsınız.
ciksin amk. benim oglum degilmi. ne istiyosa onu yapar.

topluma faydali olsun, zarari olmasin, kotu insan olmasin, iyi insan olsun, bi de bana yavsamasin yeter.
Büyük acı olsa gerek. Daha dün bununla ilgili olarak erkek kardeşim bi olay yaşadı. Kardeşimle tanışmak isteyen bi gay resmen telefonda yalvardı kardeşime. Hem tuhaf hem de güldürücü bi durum şahsen. Ama yine de görüşlere saygı durmak gerekir.